Mikołajki w teatrze

Klasy pierwsze spotkały się z Mikołajem w teatrze Banialuka w Bielsku- Białej. Najpierw wzięły udział w przedstawieniu o tematyce blisko związanej z okresem świąt. Był to spektakl pt. „Diabelskie Figle” – pełna humoru opowieść o Mikołaju, jego pomocnikach aniołach oraz o niesfornych diabłach, które próbowały sprawić, aby święta się nie odbyły. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło i spisek się nie udał. Spektakl wywoływał dużo emocji u dzieci, bawił, zachęcał do interakcji z aktorami. Po przedstawieniu odbyło się spotkanie z Mikołajem i jego świtą. Uczniowie mogli przytulić się do Mikołaja, otrzymali od niego drobne prezenty. A na koniec zrobiliśmy sobie klasowe pamiątkowe zdjęcia z Mikołajem.