2018-2019

Certyfikaty

6. Certyfikat uczestnictwa w projekcie „Lepsza szkoła”.

Cetryfikat

5. Certyfikat uczestnictwa w projekcie „Klimatyczna klasa” –   realizowany w klasie 7b na lekcjach wychowawczych i informatyki przez A. Rybę przy współpracy z Uniwersytetem Dzieci – kliknij, aby zobaczyć.

pizap.com15607962490601

 

 

 

4. Certyfikat uczestnictwa w projekcie  „Matematyka z klasą ” realizowany w klasie II a przy współpracy z Uniwersytetem Dzieci-  Beata Skrzypiec – kliknij, aby się więcej dowiedzieć o projejcie.

20190509_094059 (1)

 

 

 

3. Brązowy Partner Programu ZANKI NADZIEI – kliknij.

CCI20190427

 

2. Projekt Fundacji Dbam o Mój Zasięg   „Idą Święta, nie o Sms-ie tylko o kartce pamiętaj!” . Kliknij, aby zobaczyć.  kliknij.

Bez tytułu

 

1. Code Week w 2a – kliknij, aby zobaczyć.

Bez tytułu

 

Krajowa Odznaka Jakości eTwinning

2.  „24 zadania na czas oczekiwania 2018″ – projekt realizowany przez Beatę Skrzypiec w kl. 2b, kliknij.

Bez tytułu

 

1.  Projekt „Z muzeum do klasy” realizowany przez Beatę Skrzypiec w klasie 2a. Kliknij,   kliknij,  aby dowiedzieć się więcej o realizacji projektu.

Bez tytułu

 

 Sukcesy uczniów

15. Tytuł Laureata w Konkursie Logicznego Myślenia Marcin Anderko, Maksymilian Malcharek – kliknij, aby zobaczyć.

14. I miejsce w Mistrzostwach Polski w Akrobatyce Powietrznej Nadii Witek, czerwiec ’19. Kliknij, aby zobaczyć.

13.  II miejsce Karoliny Olszowiec i II miejsce Martyny Olszowiec
na Ogólnopolskim Festiwalu „Śladami Niepodległej” w Rybniku.  Kliknij, aby przeczytać.

12.Mistrzostwa Pszczyny w Drużynowych Biegach Przełajowych oraz Mistrzostwach Powiatu Pszczyńskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych
Dziewczęta starsze: Julia Biela, Monika Kolarczyk, Anna Mykhno, Daria Szłapa, Magdalena Szuster  – II miejsce

Chłopcy młodsi: Jakub Biela, Jan Cofała, Maksymilian Kurczyk, Bartosz Paliczka, Kacper Ryguła, Paweł Szkorupa, Brajan Kapłun  – II miejsce w Mistrzostwach Pszczyny oraz II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pszczyńskiego

  Dziewczęta młodsze: Paulina Kędzior, Emilia Lekki, Pola Nowak, Hanna Staisz, Maja Waląg, Dominika Warkocz, Julia Warkocz
Chłopcy starsi : Tomasz Bojdoł, Krystian Kawka, Patryk Michulec, Adrian Ryguła, Norbert Szymik, Łukasz Śleziona  – kliknij.

11. II miejsce  Dominiki Bassara w Powiatowym Konkursie Historycznym  z okazji 100 lecia Pierwszego Powstania Śląskiego.  Kliknij.

10.  II miejsce Karoliny Olszowiec na VII Festiwalu Piosenki Harcerskiej i Turystycznej ,,Harcogranie” – kliknij. 

9. III miejsce chłopców i IV miejsce dziewcząt w zawodach rejonowych w tenisie stołowym _ Marcin Anderko, Darek Ryguła, Zosia Szuster, Hania Broncel. Kliknij.

8. Marcin Anderko po raz trzeci Laureatem Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki - kliknij, kliknij.

7. Karolina Olszowiec  – I miejsce na Festiwalu Piosenki Harcerskiej i Turystycznej „Bumerang”  we Wocławiu- kliknij.

6.  Nadia Witek sukcesy w gimnastyce sportowej –  kliknij I’19,pierwsze sukcesy Nadii – kliknij  VI’2018

5. Sukcesy naszych uczniów w Mistrzostwach Pszczyny i Ziemi Pszczyńskiej w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie:
Szymon Krawieczek – I miejsce w narciarstwie – Klasy 4 – 6
Hania Wardziak – I miejsce w narciarstwie – Mikrus
Filip Poloczek – I miejsce w snowboardzie – szkoły podstawowe

Szkoła w ogólnej klasyfikacji zajęła II miejsce
W zawodach uczestniczyli: Jakub Biela, Broncel Hania, Chojecka Agata, Chojecka Nadia, Dętkoś Mikołaj, Kapłum Brajan, Krawieczek Szymon, Kudela Jakub, Kwaśniewski Jacek, Loranty Mateusz, Mazur Paulina, Michulec Patryk, Olszowiec Karolina, Poloczek, Filip, Ryguła Adrian, Ryguła Karolina, Ryguła Marcin, Waląg Maja, Wardziak Hanna, Wiencek Magdalena

4.  Jasełka – XVI Regionalny Przegląd Jasełek Szuszec 2019 – 3 miejsce, kliknij.

3. Oskar Witek sukcesy w karate kyokushin  – kliknij IX’18, kliknij X’18,    kliknij XI’18,     kliknij I’19, kliknij III’19

2. Marcin Anderko stypendystą Starosty Pszczyńskiego – kliknij

1. Weronika Mianowska laureatką rejonowego Konkursu Biblijnego – kliknij

Podziękowania

11. List Gratulacyjny  za wyróżnienie B. Skrzypiec Krajową Odznaką Jakości etwinning za realizację projektu „24 zadania na czas oczekiwania 2018”.  Więcej na temat realizacji projektu można przeczytać na blogu klasy. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej.

Krajowa Odznaka Jakości eTwinning035

 

10. List gratulacyjny za uzyskanie przez ucznia tytułu Laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki dla Anny Ryby
List gratulacyjny WKP

9. Podziękowanie dla naszej społeczności za przygotowanie i przeprowadzenie Kiermaszu Świątecznego ns rzecz Hospicjum o. Pio. Kliknij, aby przeczytać więcej.

 

CCI20190423

 

8. Podziękowanie dla Martyny Oszowiec i Karoliny Olszowiec za udział w finale WOŚP 2019. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej.

podziekowanie Martyna Olszowiec024

podziekowanie Karolina Olszowiec023

 

7. List gratulacyjny za wyróżnienie B. Skrzypiec Krajową Odznaką Jakości etwinning za realizację projektu „Z muzeum do klasy”. Więcej na temat realizacji projektu można przeczytać na blogu klasy 2a – kliknij, aby zobaczyć. 

Erasmus Beata Skrzypiec 022

 

6. Podziękowanie MEN za udział naszej szkoły i przedszkola w akcji „Rekord dla Niepodległej” – dzieci w przedszkolu i w szkole odśpiewały  hymn Polski w piątek 9 listopada 2019 r. o godz. 11.11.

Dyplom Rekord dla Niepodległej021

 

5. Podziękowanie dla Martyny i Karoliny Olszowiec za aktywny udział w Finale WOŚP 2019

OLSZOWIEC

 

4. Podziękowanie za udział w akcji „100 pozdrowień na 100-lecie Niepodległości” dla szkoły oraz koordynatora akcji Katarzyny Bilek. Projekt był realizowany w ramach obchodów Stulecia Odzyskania Niepodległości Polski.

Zrzut ekranu (8) Zrzut ekranu (9)

 

3. Podziękowanie za udział całej społeczności naszego zespołu w akcji „Szlachetna paczka” - kliknijkliknij,  kliknij,  aby zobaczyć.

Scan0009

 

2. Podziękowanie dla koordynatora akcji Marioli Jaworskiej

Scan szl paczka

 

1. Podziękowania za kwestowanie uczniów naszej szkoły dla Hospicjum o. Pio w Pszczynie  w dniu 1 listopada 2018 r.   kliknij.

CCI20181114_0001

 

 

Dyplomy

201906171644261000

201906190857551000201906190857551001Marcin 001 Max

Zuza Dominik 001

Regionalny Przegląd Jasełek „Suszec 2019″

DyplomSuszec
Zrzut ekranu (4)

Zrzut ekranu (5)

Dyplom 001

TapScanner_20190426_102614_113

TapScanner_20190426_102501_118

TapScanner_20190426_102546_70

TapScanner_20190426_102409_129

 

Dyplom3 001

Dyplom 2 001

TapScanner_20190426_103858_78 (1)

TapScanner_20190426_103123_92

TapScanner_20190426_103037_130

Dyplom 001

Dyplom1 001

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Szkoła z klasą!