2018-2019

Certyfikaty

2. Projekt Fundacji Dbam o Mój Zasięg   „Idą Święta, nie o Sms-ie tylko o kartce pamiętaj!” . Kliknij, aby zobaczyć.  kliknij.

Bez tytułu

1. Code Week w 2a – kliknij, aby zobaczyć.

Krajowa Odznaka Jakości eTwinning

2.  „24 zadania na czas oczekiwania 2018″ – projekt realizowany przez Beatę Skrzypiec w kl. 2b, kliknij.

Bez tytułu

1.  Projekt „Z muzeum do klasy” realizowany przez Beatę Skrzypiec w klasie 2a. Kliknij,   kliknij,  aby dowiedzieć się więcej o realizacji projektu.

Sukcesy uczniów

8. III miejsce chłopców i IV miejsce dziewcząt w zawodach rejonowych w tenisie stołowym _ Marcin Anderko, Darek Ryguła, Zosia Szuster, Hania Broncel. Kliknij.

7. Marcin Anderko po raz trzeci Laureatem Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki - kliknij.

6. Karolina Olszowiec  – I miejsce na Festiwalu Piosenki Harcerskiej i Turystycznej - kliknij.

5.  Nadia Witek sukcesy w gimnastyce sportowej –  kliknij I’19, pierwsze sukcesy Nadii – kliknij  VI’2018

4.  Jasełka – XVI Regionalny Przegląd Jasełek Szuszec 2019 – 3 miejsce, kliknij.

3. Oskar Witek sukcesy w karate kyokushin  – kliknij IX’18, kliknij X’18,    kliknij XI’18,     kliknij I’19, kliknij III’19

2. Marcin Anderko stypendystą Starosty Pszczyńskiego – kliknij

1. Weronika Mianowska laureatką rejonowego Konkursu Biblijnego – kliknij

Podziękowania

8. Podziękowanie dla Martyny Oszowiec i Karoliny Olszowiec za udział w finale WOŚP 2019. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej.

podziekowanie Martyna Olszowiec024

podziekowanie Karolina Olszowiec023

7. List gratulacyjny za wyróżnienie B. Skrzypiec Krajową Odznaką Jakości etwinning za realizację projektu „Z muzeum do klasy”. Więcej na temat realizacji projektu można przeczytać na blogu klasy 2a – kliknij, aby zobaczyć.

Erasmus Beata Skrzypiec 022

6. Podziękowanie MEN za udział naszej szkoły i przedszkola w akcji „Rekord dla Niepodległej” – dzieci w przedszkolu i w szkole odśpiewały  hymn Polski w piątek 9 listopada 2019 r. o godz. 11.11.

Dyplom Rekord dla Niepodległej021

5. Podziękowanie dla Martyny i Karoliny Olszowiec za aktywny udział w Finale WOŚP 2019

OLSZOWIEC

4. Podziękowanie za udział w akcji „100 pozdrowień na 100-lecie Niepodległości” dla szkoły oraz koordynatora akcji Katarzyny Bilek. Projekt był realizowany w ramach obchodów Stulecia Odzyskania Niepodległości Polski.

Zrzut ekranu (8) Zrzut ekranu (9)

3. Podziękowanie za udział całej społeczności naszego zespołu w akcji „Szlachetna paczka” - kliknijkliknij,  kliknij,  aby zobaczyć.

Scan0009

2. Podziękowanie dla koordynatora akcji Marioli Jaworskiej

Scan szl paczka

1. Podziękowania za kwestowanie uczniów naszej szkoły dla Hospicjum o. Pio w Pszczynie  w dniu 1 listopada 2018 r.   kliknij.

CCI20181114_0001

Dyplomy