Pracownicy

 Nauczyciele pracujący w przedszkolu roku szkolnym 2019/ 2020 w przedszkolu:

  • Alina Bałuch –                            wicedyrektor,
  • Kornelia Pala –                           wychowawca                                                                                                                     kornelia.pala@zsppiasek.pl
  • Justyna Puchalik –                  wychowawca                                                                                                                     justyna.puchalik@zsppiasek.pl
  • Monika Podbioł-                      wychowawca                                                                                                                     monika.podbioł@zsppiasek.pl
  • Ewelina Bułat         –                wychowawca                                                                                                                     ewelina.bulat@zsppiasek.pl
  • Bernadetta Kaczor –             wychowawca                                                                                                                    bernadetta.kaczor@zsppiasek.pl
  • Anna Żupa-Pitlok    –            wychowawca                                                                                                                      anna.zupa.pitlok@zsppiasek.pl
  • Kornelia Błażyca –                 wychowawca                                                                                                                    kornelia.blazyca@zsppiasek.pl
  • Agnieszka Bogdanik-           wychowawca                                                                                                                     agnieszka.bogdanik@zsppiasek.pl
  • Urszula Szczypior-                 wychowawca
  • Alina Górka-                              wychowawca                                                                                                                     alina.gorka@zsppiasek.pl
  • Monika Kubicka-                    wychowawca                                                                                                                     monika.kubicka@zsppiasek.pl
  • Beata Szymura –                       wychowawca, zajęcia specjalistyczne                                                                beata.szymura@zsppiasek.pl
  • Jolanta Świerzy-                       język angielski                                                                                                                   jolanta.swierzy@zsppiasek.pl
  • Patrycja Deja –                           język angielski                                                                                                                  patrycja.deja@zsppiasek.pl
  • Gabriela Kitrasiewicz            nauczyciel wspomagający                                                                                          gabriela.kitrasiewicz@zsppiasek.pl
  • Maria Lasek –                              religia                                                                                                                                    maria.lasek@zsppiasek.pl
  • Barbara Wardziak –                zajęcia specjalistyczne                                                                                                barbara.wardziak@zsppiasek.pl
  • Elżbieta Kuczma    –                zajęcia specjalistyczne                                                                                                  elzbieta.kuczma@zsppiasek.pl
  • Mariola Pastuszka-                 zajęcia specjalistyczne                                                                                                 mariola.pastuszka@zsppiasek.pl
  • Marta Kiecok-                            zajęcia specjalistyczne                                                                                                 marta.kiecok@zsppiasek.pl
  • Ewa Wala –                                   logopeda, zajęcia specjalistyczne                                                                          ewa.wala@zsppiasek.pl

Pracownicy obsługi:

  • Wydawaniem i przygotowaniem posiłków zajmujeąsię Panie: Anna Wagner, Katarzyna Kapias  oraz Barbara Adamik
  • W pracy z dziećmi  nauczycielom pomagają Panie :                               Ilona Ciopała, Ilona Kokot, Kinga Litwiniec – Faruga, Maria Loranty,  Ewa Skrzypczyk, Katarzyna Piekarczyk, Anna Duńka, Barbara Szczotka, Mirella Zorembska, Katarzyna Adamik, Hanna Gorol

Szkoła z klasą!