Pracownicy

 Nauczyciele pracujący w przedszkolu roku szkolnym 2020/ 2021 w przedszkolu:

  • Alina Bałuch –                            wicedyrektor,                                                                                                                    alina.baluch@zsppiasek.pl
  • Kornelia Pala –                           wychowawca                                                                                                                     kornelia.pala@zsppiasek.pl
  • Monika Podbioł-                      wychowawca                                                                                                                     monika.podbioł@zsppiasek.pl
  • Ewelina Bułat         –                  wychowawca                                                                                                                    ewelina.bulat@zsppiasek.pl
  • Anna Żupa-Pitlok    –              wychowawca                                                                                                                      anna.zupa.pitlok@zsppiasek.pl
  • Agnieszka Bogdanik-            wychowawca                                                                                                                      agnieszka.bogdanik@zsppiasek.pl
  • Urszula Szczypior-                  wychowawca                                                                                                                    urszula.szczypior@zsppiasek.pl
  • Alina Górka-                              wychowawca                                                                                                                     alina.gorka@zsppiasek.pl
  • Monika Kubicka-                    wychowawca                                                                                                                     monika.kubicka@zsppiasek.pl
  • Kinga Litwiniec-Faruga –      wychowawca                                                                                                                     kinga.litwiniec-faruga@zsppiasek.pl
  • Anna Poloczek                             wychowawca                                                                                                                   anna.poloczek@zsppiasek.pl
  • Agnieszka Szczerbowska –   wychowawca                                                                                                                  agnieszka.szczerbowska@zsppiasek.pl
  • Justyna Grzechnik –               wychowawca                                                                                                                     justyna.sojka@zsppiasek.pl
  • Bogusława Widera –             język angielski                                                                                                                   bogusława.widera@zsppiasek.pl
  • Maria Lasek –                              religia                                                                                                                                    maria.lasek@zsppiasek.pl
  • Elżbieta Kuczma    –                 zajęcia specjalistyczne                                                                                                elzbieta.kuczma@zsppiasek.pl
  • Mariola Pastuszka-                 zajęcia specjalistyczne                                                                                                 mariola.pastuszka@zsppiasek.pl
  • Marta Kiecok-                            zajęcia specjalistyczne                                                                                                 marta.kiecok@zsppiasek.pl
  • Ewa Wala –                                   logopeda, zajęcia specjalistyczne                                                                          ewa.wala@zsppiasek.pl

Pracownicy obsługi:

  • Wydawaniem i przygotowaniem posiłków zajmują się Panie: Anna Wagner, Katarzyna Kapias  oraz Barbara Adamik
  • W pracy z dziećmi  nauczycielom pomagają Panie :                               Ilona Ciopała, Ilona Kokot,  Maria Loranty,  Ewa Skrzypczyk, Katarzyna Piekarczyk, Anna Duńka, Barbara Szczotka, Mirella Zorembska, Katarzyna Adamik

Szkoła z klasą!

Font Resize
Kontrast