Budowa i otwarcie budynku nowego przedszkola w Piasku 06. 12. 2017 r.

Certyfikaty

6. Certyfikat uczestnictwa w programie „Pomysłowy rok” zorganizowannego przez Fundację Uniwersytet Dzieci dla p. Beaty Skrzypiec – realizacja w klasie 1a

5. Certyfikat uczestnictwa w programie „Technologie z klasą” zorganizowanego przez Fundację Uniwersytet Dzieci dla p. Karoliny Zioło – realizacja w klasie 7b.

4. Certyfikat uczestnictwa w programie GWO „Lepsza szkoła” dla p. Anny Ryby

Certyfikat Lepszej Szkoły

3. Certyfikat uczestnictwa w pobiciu Rekordu Guinnessa – liczba Pi, potwierdzenie zdobycia rekordu (w ramach projektu mPotęga realizowanego przez p. Annę Rybę)

2. Certyfikat Code week

CodeWeekAR

1. VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia – p. Maria Frydrych,  p. Anna Ryba

Odznaka Jakości eTwinning

odznaka

„Przystanek Czytankowo” projekt realizowany przez Beatę Skrzypiec w kl. 1a klik

Bez tytułu

2.  Projekt realizowany w klasie 1 a  przez B. Skrzypiec

Bez tytułu (2)

1.  Projekt realizowany w klasie 1 a przez B. Skrzypiec

Konkursy

11. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur – wynik bdb: Barbara Nowok (opiekun p. Aleksandra Skapczyk),
wyróżnienia: Jakub Jambor (opiekun p. Agnieszka Tużnik), Julian Wanot, Dominik Chojecki, Marcin Anderko, Maksymilian Malcharek (opiekun p. Anna Ryba)

10. Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia – Julia Dziurosz (opiekun p. Anna Granatyr-Spychała), Weronika Mianowska, Julian Wanot, Dominik Chojecki, Marcin Anderko, Maksymilian Malcharek (opiekun p. Anna Ryba)

9. „Pomysłowy rok” -  nagroda główna w konkursie, realizacja B. Skrzypiec w klasie 1 a

8. Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX – Jakub Kolon (opiekun p. Patrycja Deja)

7. Konkurs języka angielskiego klas III - Jakub Jambor (opiekun p. Patrycja Deja)

6. Powiatowy Konkurs Historyczny  – Karolina Olszowiec

5. Ogólnopolski Festiwal Piosenki Harcerskiej - Martyna Olszowiec

4. Powiatowy Turniej Wiedzy Pożarniczej – Weronika Kolarczyk

3. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki – Laureat Marcin Anderko (opiekun p. Anna Ryba).  Klik

2. Rejonowy Konkurs Wiedzy Biblijnej  – Weronika Mianowska (opiekun p. Barbara Pyclik)

1. Powiatowy konkurs plastyczny – Marcel Srokol, Zofia Kowol

Zawody sportowe

4. II miejsce s Pszczyńskiej Spartakiadzie Młodzieży 2018 (opiekunowie p. Elżbieta Sobiech, p. Mateusz Famulok)

3.  Finał Czwartków Lekkoatletycznych 2018 (opiekunowie p. Elżbieta Sobiech, p. Mateusz Famulok)

2. Mistrzostwa Pszczyny w Narciarstwie Alpejskim  (opiekunowie p. Elżbieta Sobiech, p. Mateusz Famulok)

1. Powiatowe i rejonowe zawody w biegu przełajowym – Magdalena Baniak, Wiktoria Sołtys, Aleksandra Baniak, Anna Bąk, Amanda Rozmus, Daria Szłapa (opiekun p. Elżbieta Sobiech)

9.  Za udział w III Integracyjnym Plenerze MalarskimPlener015

8. Uczestnictwo w wolontariacie w czasie III Integracyjnego Pleneru Malarskiego

Plener014

7. Za uczestnictwo kl. 7 b w programie Technologie z klasą Fundacji Uniwersytet Dzieci.

Zrzut ekranu (159)

6. Gratulacje

gratulacje017

5. Gratulacje