DZIECIĘCY TELEFON ZAUFANIA    - klik

BAL KARNAWAŁOWY

Już w 30 stycznia  2017r. w naszej szkole bawią się uczniowie klas 1- 3 i  4 – 6

Możecie już pomyśleć o ciekawych ubiorach!

DNI DODATKOWO WOLNE W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Piasku informuje, że dniem dodatkowo wolnym od zajęć dydaktyczno  – wychowawczych w szkole jest 31 października  2016 r.  i 10 czerwca 2017 r. . Dzieci wymagające opieki mogą w powyższych dniach skorzystać ze świetlicy szkolnej.
Ponadto Burmistrz Pszczyny wyraził zgodę na odpracowanie dnia 2 maja 2017 r.  w sobotę 20 maja 2017 r.  – w tym dniu odbędzie się  Piknik  Rodzinny.

STOŁÓWKA

Intendent – P. Ewa Bołdys

Koszt obiadu od 1 lutego 2014 r. wynosi:  2,80 zł

Wpłata za obiady powinna być dokonana do 15 dnia każdego miesiąca. Książeczki należy zwracać do Pani Intendentki do końca każdego miesiąca.

BEZPIECZEŃSTWO  – koniecznie zobacz!

Znajomi nieznajomi w Internecie

Komputeromania

BEZPIECZEŃSTWO W SIECI „DBAJ O FEJS”

Warto przeczytać! – Dlaczego plotka może być tak niebezpieczna?!

ferie

imagesPamiętajcie o bezpieczeństwie w czasie ferii, a oto kilka prostych, ale podstawowych rad - klik, klik