Pracownicy

Nauczyciele pracujący w szkole w roku szkolnym 2022/2023:

  • Jolanta Rudka – dyrektor, wychowawca świetlicy
  • Karolina Zioło – wicedyrektor, informatyka,
  • Alina Bałuch – wicedyrektor, wychowanie przedszkolne
  • Beata Goleń-Świgoń – edukacja wczesnoszkolna – Ia, wychowawca świetlicy
  • Mariola Mańka – edukacja wczesnoszkolna – II b matematyka
  • Aleksandra Skapczyk – edukacja wczesnoszkolna – II a, historia
  • Barbara Bułhak – edukacja wczesnoszkolna – II c , wdż, zajęcia specjalistyczne
  • Agnieszka Tużnik – edukacja wczesnoszkolna – Ib, wychowawca świetlicy
  • Anna Granatyr-Spychała  – edukacja wczesnoszkolna – Ic
  • Beata Skrzypiec edukacja wczesnoszkolna – III a, zajęcia z terapii pedagogicznej
  • Karina Głowacka – Bieszczad edukacja wczesnoszkolna III ci, technika
  • Aldona Czarnuch – Szłapa edukacja wczesnoszkolna III bi, zajęcia z integracji sensorycznej
  • Barbara Szendzielorz – wychowawca IV a, język polski, bibliotekarz
  • Bogusława Widera – wychowawca IV b, język angielski,
  • Anna Ryba – wychowawca V a matematyka, informatyka
  • Katarzyna Bilek – wychowawca kl. V b , przyroda, geografia
  • Katarzyna Zioło – wychowawca Vci, język polski, technika.
  • Joanna Kukla – muzyka, plastyka
  • Barbara Kudela – wychowawca VIII b, język angielski
  • Elżbieta Sobiech – wychowawca VIII c, wychowanie fizyczne
  • Barbara Wardziak – wychowawca VIII a język polski, religia, tyflopedagog, surdopedagog
  • Barbara Szymura-Trębacz –  wychowawca VI a, 0 język polski, historia
  • Monika Kubicka – nauczyciel współorganizujący kształcenie w klasie integracyjnej, surdopedagog
  • Natalia Gongor – wychowawca VII, historia, wos, bibliotekarz
  • Katarzyna Jaroszek – wychowawca VI ci, język angielski
  • Marta Sojka-  nauczyciel współorganizujący kształcenie w klasie integracyjnej, zajęcia specjalistyczne,
  • Jolanta Świerzy – język angielski,
  • Beata Folek – język francuski
  • Aleksandra Furman – chemia
  • Aleksandra Skuta – fizyka
  • Krystyna Kepke – wychowawca VIII d, matematyka,
  • Sebastian Kamiński – wychowanie fizyczne,
  • Katarzyna Grabowska – informatyka
  • Beata Wojciech – informatyka
  • Mariola Pastuszka – wychowawca VI bi, biologia, edukacja regionalna, tyflopedagog, surdopedagog,
  • Ewa Janeczek – wychowawca świetlicy
  • Beata Czarnecka – wychowawca świetlicy, język niemiecki
  • Marta Błażyca – psycholog
  • Mariola Jaworska – pedagog, pedagog specjalny, terapeuta pedagogiczny, zajęcia specjalistyczne
  • Elżbieta Kuczma – nauczyciel współorganizujący kształcenie, wychowawca świetlicy
  • Anna Homa – nauczyciel współorganizujący kształcenie w klasie integracyjnej, zajęcia specjalistyczne
  • Ewa Wala – logopeda
  • Magdalena Szymczak – nauczyciel współorganizujący w klasie integracyjnej, bibliotekarz, zajęcia specjalistyczne
  • Gabriela Wiencek – nauczyciel, doradca zawodowy
  • Agnieszka Pocielej – nauczyciel współorganizujący kształcenie , surdopedagog
  • Marta Kiecok – nauczyciel współorganizujący kształcenie w klasie integracyjnej, zajęcia specjalistyczne
  • Zofia Lorens – nauczyciel współorganizujący kształcenie w klasie integracyjnej, zajęcia specjalistyczne
  • Anna Mańka – nauczyciel współorganizujący kształcenie w klasie integracyjnej, zajęcia specjalistyczne
  • Rafał Biela – edukacja dla bezpieczeństwa
  • ks. Bartosz Jankowski – religia,
  • Maria Lasek – religia
  • Izabela Herok – religia

Pracownicy administracji i obsługi:

W sekretariacie pracuje Pani –Katarzyna Bernard, Justyna Kojzarek
O klucze i otocznie szkoły dba Bogumiła Staroń.
Panowie Henryk Lazar i Krzysztof Pęszor usuwają usterki w budynkach i na podwórku w oraz dbają o sprzęty.
Posiłki przygotowują Panie – Barbara Jaros, Bożena Grabowska, Elżbieta Puda, Halina Wybrańczyk
Pani Sylwia Malcharek układa jadłospisy i dba o zaopatrzenie kuchni.

O czystość w szkole dbają Panie – Grażyna Bielecka, Joanna Pękała, Ilona Pęszor, Anna Zakrzewska
Pielęgniarka szkolna Pani Irena Przybylska

Szkoła z klasą!

Font Resize
Kontrast