Pracownicy

 Nauczyciele pracujący w szkole w  roku szkolnym 2017/2018:

  • Jolanta Rudka                                 dyrektor
  • Karolina Zioło                               wicedyrektor, zajęcia komputerowe,                                                                   zajęcia techniczne, informatyka,                                                                           technika
  • Alina Bałuch                                    wicedyrektor, wychowanie                                                                                       przedszkolne
  • Beata Skrzypiec                             edukacja wczesnoszkolna –  I a,                                                                              zajęcia specjalistyczne
  • Karina Głowacka – Bieszczad    edukacja wczesnoszkolna –   Ib
  • Beata Goleń – Świgoń                 edukacja wczesnoszkolna – II
  • Aleksandra Skapczyk                  edukacja wczesnoszkolna –  III a,                                                                             historia i społeczeństwo
  • Agnieszka Tużnik                           edukacja wczesnoszkolna –  III b
  • Anna Granatyr – Spychała        edukacja wczesnoszkolna –  III c
  • Mariola Mańka                                edukacja wczesnoszkolna –  III d,                                                                            matematyka
  •  Joanna Kukla                                   wychowawca IV a, muzyka,                                                                                     plastyka
  • Barbara  Kudela                            wychowawca IV b, język angielski Elżbieta Sobiech                           wychowawca IV c, wychowanie                                                                              fizyczne,
  • Barbara Wardziak                         język polski, religia, wychowawca                                                                        VII a, tyflopedagog, surdopedagog       
  • Katarzyna Zioło                              język polski,  wychowawca Va
  •  Barbara Szumura – Trębacz      język polski, historia i                                                                                                  społeczeństwo, historia,                                                                                           wychowawca V b
  • Anna Ryba                                          matematyka, zajęcia komputerowe,                                                                   informatyka, wychowawca VI b
  • Maria Frydrych                               matematyka 
  • Katarzyna Bilek                              wychowawca VI a, przyroda,                                                                                   geografia                                                                                                                                                                    
  • Patrycja Deja                                  język angielski, wychowawca VII b
  • Martyna Stawicka                       język angielski
  • Beata Folek                                     język francuski, wychowawca                                                                                 świetlicy
  • Małgorzata Stalmach                język niemiecki
  • Aleksandra Furman                    fizyka, chemia
  • Mateusz Piesiur                           wychowanie fizyczne                
  • Mateusz Famulok                       wychowanie fizyczne
  • Józef Synoczek                           zajęcia techniczne, zajęcia                                                                                          komputerowe, technika, informatyka
  • Mariola Pastuszka                    wychowawca świetlicy, biologia,                                                                           edukacja regionalna 
  • Barbara Bułhak                            wychowawca świetlicy, świetlicy
  • Monika Kubicka                         wychowawca świetlicy świetlicy
  • Katarzyna Janus                        psycholog
  • Mariola Jaworska                       pedagog,                                                                                                                              zajęcia specjalistyczne
  • Grażyna Mendrok                      tyflopedagog  
  • Sylwia Machoń                             nauczyciel rehabilitant
  • Weronika Stasicka                    logopeda, zajęcia specjalistyczne
  • Martyna Cuber                           logopeda
  • Klaudia Kania                              zajęcia specjalistyczne
  • Natalia Gongor                           nauczyciel  bibliotekarz
  • Grażyna Mendrok                     zajęcia specjalistyczne
  • Sylwia Machoń                            nauczyciel rehabilitant
  • Marzena Szary                            nauczyciel doradca zawodowy
  • Dorota Błąkała                           nauczyciel wspomagający
  • Barbara Pyclik                             religia, wychowanie do życia w                                                                               rodzinie  
  • ks. Bogusław Świech                religia

Pracownicy administracji i obsługi:

W sekretariacie pracuje Pani – Anna Malcharek, Katarzyna Bernard

O klucze i otocznie szkoły dba Pani Janina Nowotyńska.

Pan Janusz Kania usuwa usterki w budynkach i na podwórku w  oraz dba o sprzęty.

Posiłki przygotowują Panie – Barbara Jaros, Anna Wagner, Bożena Grabowska, Elżbieta Puda.

Pani Sylwia Malcharek układa jadłospisy i dba o zaopatrzenie kuchni.

O czystość w szkole dbają Panie –  Ilona Pęszor,  Anna Duńka, Katarzyna Kapias, Barbara Szczotka

Higienistka szkolna Pani Anna Michałek.

 

Szkoła z klasą!