Pracownicy

 Nauczyciele pracujący w szkole w  roku szkolnym 2019/2020:

  • Jolanta Rudka                                  dyrektor
  • Karolina Zioło                                   wicedyrektor,                                                                                                                  informatyka,  technika
  • Alina Bałuch                                     wicedyrektor, wychowanie                                                                                        przedszkolne
  • Anna Granatyr – Spychała        edukacja wczesnoszkolna – Ia,
    zajęcia z terapii pedagogicznej
  • Beata Goleń – Świgoń                 edukacja wczesnoszkolna – Ib
  • Mariola Mańka                               edukacja wczesnoszkolna – IIa,                                                                                matematyka
  • Aleksandra Skapczyk                   edukacja wczesnoszkolna – IIb,                                                                               historia
  • Agnieszka Tużnik                             edukacja wczesnoszkolna – IIc
  • Beata Skrzypiec                                edukacja wczesnoszkolna –  III a,                                                                        zajęcia z terapii pedagogicznej
  • Karina Głowacka – Bieszczad     edukacja wczesnoszkolna IIIb,
    technika
  • Aldona Czarnuch – Szłapa           edukacja wczesnoszkolna IIIc
  •  Joanna Kukla                                     wychowawca VI a, muzyka,                                                                                      plastyka
  • Barbara  Kudela                                wychowawca VI b, język angielski
  • Elżbieta Sobiech                               wychowawca VI c, wychowanie                                                                                fizyczne,
  • Barbara Wardziak                          język polski, religia,                                                                                                     tyflopedagog, surdopedagog       
  • Katarzyna Zioło                              język polski,  wychowawca VIIa
  • Barbara Szendzielorz                   język polski, wychowawca Va
  • Natalia Gongor                               historia, wos, wychowawca IV
  • Anna Ryba                                          matematyka,  wychowawca VIIIb     
  • Sylwia Piech-Hennek                  matematyka 
  • Katarzyna Bilek                              wychowawca VIII a, przyroda,                                                                                  geografia                                                       
  • Patrycja Deja                                   język angielski
  • Jolanta Świerzy                              język angielski
  • Beata Folek                                       język francuski,
  • Małgorzata Stalmach                  język niemiecki
  • Aleksandra Furman                     chemia
  • Krystyna Kepke                             matematyka, fizyka, wychowawca
    V d
  • Sebastian Kamiński                      wychowanie fizyczne,                 
  • Tomasz Marcinkiewicz             informatyka, wychowawcaVb
  • Mariola Pastuszka                    biologia, edukacja regionalna                                                                                tyflopedagog, surdopedagog,                                                                                  wychowawca VIIb                                         
  • Barbara Bułhak                          wychowawca świetlicy, zajęcia                                                                             specjalistyczne, wychowanie do                                                                         życia   w rodzinie 
  • Ewa Janeczek                            wychowawca świetlicy
  • Marta Błażyca                            psycholog
  • Mariola Jaworska                    pedagog,                                                                                                                             zajęcia specjalistyczne
  • Elżbieta Kuczma                       nauczyciel wspierający
  • Katarzyna Fojcik                       nauczyciel wspierający
  • Ewa Wala                                        logopeda
  • Magdalena Szymczak              nauczyciel  bibliotekarz, zajęcia                                                                             specjalistyczne
  • Gabriela Wiencek                      nauczyciel doradca zawodowy
  • Dorota Błąkała                           nauczyciel wspierający, zajęcia                                                                              specjalistyczne, wychowawca Vc
  • Agnieszka Pocielej                    nauczyciel wspierający,                                                                                               surdopedagog
  • Marta Kiecok                              nauczyciel wspierający, zajęcia                                                                               specjalistyczne
  • Zofia Lorens                                 nauczyciel wspierający, zajęcia                                                                               specjalistyczne
  • Rafał Biela                                     edukacja dla bezpieczeństwa
  • Barbara Pyclik                             religia, wychowanie do życia w                                                                               rodzinie  
  • ks. Bogusław Świech                religia
  • Maria Lasek                                   religia

Pracownicy administracji i obsługi:

W sekretariacie pracuje Pani – Anna Malcharek, Katarzyna Bernard

O klucze i otocznie szkoły dba Pani Janina Nowotyńska.

Pan Janusz Kania usuwa usterki w budynkach i na podwórku w  oraz dba o sprzęty.

Posiłki przygotowują Panie – Barbara Jaros, Anna Wagner, Bożena Grabowska, Elżbieta Puda, Halina Wybrańczyk

Pani Sylwia Malcharek układa jadłospisy i dba o zaopatrzenie kuchni.

O czystość w szkole dbają Panie –  Bogumiła Staroń,  Grażyna Bielecka, Joanna Pękała, Anna Zakrzewska

Higienistka szkolna Pani Anna Michałek.

 

Szkoła z klasą!