Kontynuacja wychowania przedszkolnego

Zgodnie z zarządzeniem Burmistrza Pszczyny w sprawie terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego w dniach od 3 do 9 kwietnia 2017 r. należy złożyć pisemną deklarację o kontynuowaniu przez dziecko wychowania przedszkolnego w kolejnym roku szkolnym w naszym przedszkolu.

Prosimy, aby wypełniona deklaracja wpłynęła do przedszkola do piątku 7 kwietnia.
W przypadku nie złożenia deklaracji o kontynuacji wychowania przedszkolnego w naszej placówce dziecko będzie podlegało rekrutacji do przedszkola, co nie gwarantuje realizacji wychowania przedszkolnego w naszym przedszkolu w nowym roku szkolnym.

Deklarację o kontynuowaniu proszę odebrać i następnie wypełnione składać u wychowawców poszczególnych grup. Złożenie deklaracji należy potwierdzić podpisem.