Kiermasz Wiosenny

„Każdy ma coś, co może dać innym

Każda pomoc jest wartościowa. Pomaganie zmienia świat na lepsze.

Każdy gest, nawet najdrobniejszy… zmienia świat, czyjś świat.”.

Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w zorganizowanie kiermaszu wiosennego, a szczególnie  uczniom i Paniom,  które brały  udział w warsztatach, Pani Klaudii Kani, Pani Monice Kubickiej, Pani Kasi Zioło oraz  Pani Basi Wardziak i Jej Cioci, która była naszym gościem i uczyła nas techniki ozdabiania jajek ugotowanych w cebuli. Wszystkie ozdoby wiosenne i świąteczne zniknęły szybko z naszego kramiku. Dochód w wysokości 602 zł zostanie przekazany na budowę Hospicjum św. O. Pio w Pszczynie.

BeFunky Collage

Warto pomagać.

Szkolny Konkurs Recytatorski 2017

Zwycięzcami Szkolnego Konkursu Recytatorskiego zostali:
klasy I-II
I miejsce: Jakub Jambor
II miejsce: Martyna Olszowiec
III miejsce: Hanna Komander
wyróżnienia: Miłosz Piesiur, Wiktoria Zorembska, Zuzanna Krawczyk
klasy III
I miejsce: Zofia Szuster
II miejsce: Karolina Kasza
III miejsce: Wojciech Adam
wyróżnienia: Marta Helios, Jakub Ziebura, Zuzanna Ficek
klasy IV-VI
I miejsce: Natan Klimek
II miejsce: Karolina Olszowiec
III miejsce: Dominika Warkocz
wyróżnienia: Sandra Szłapa, Martyna Kłoska, Jakub Kasza
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!

Dziękujemy bardzo Radzie Rodziców, państwu Irenie i Grzegorzowi Nowak oraz panu ze sklepiku szkolnego za ufundowanie nagród dla uczestników konkursu.

Wielki sukces Marcina

Mam ogromną przyjemność i zaszczyt poinformować, że

Marcin Anderko, uczeń klasy 6a, zdobył tytuł Laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki!!!

Aby uzyskać tak prestiżowy i zaszczytny tytuł, Marcin musiał pokonać trzy etapy – począwszy od etapu szkolnego, który odbywał się w listopadzie 2016r, przez etap rejonowy w Bielsku – Białej (w lutym br.) aż do etapu wojewódzkiego.
W finale, który odbył się 28 marca w Bielsku – Białej startowało 28 uczniów z delegatury bielskiej, tytuł laureata uzyskało 16 uczestników (w tym tylko trzech uczniów z gminy Pszczyna), w województwie śląskim z 353 uczestników II etapu tytuł laureata zdobyło 64 uczniów.
Marcinowi należą się wielkie gratulacje i podziękowania za jego pracowitość, zaangażowanie oraz niebywałą skromność, które w połączeniu z ogromnym talentem przyczyniły się do tego historycznego sukcesu.
Marcin – gratulujemy, jesteśmy z Ciebie dumni i życzymy Ci kolejnych sukcesów i radości w rozwijaniu matematycznej pasji!!!

MarcinAR