22 października w tygodniu misyjnym, przeżywaliśmy dzień pod hasłem „Pomagamy innym”. Aby nasza pomoc była skuteczna, uczniowie już kilka dni wcześniej przygotowywali różne artykuły do misyjnego kiermaszu. Wykonali piękne kolorowe różańce, bransoletki oraz lukrowali pierniki, były również pyszne ciasta, upieczone przez mamy naszych uczniów.

W artystycznym programie o tematyce misyjnej nie zabrakło śpiewu, tańca, gry na instrumentach, tak bardzo charakterystycznych dla egzotycznej Afryki. Poznaliśmy również problemy z jakimi borykają się milionowe rzesze ludzi, w tym dzieci mieszkające na różnych kontynentach. Czytaj dalej „Nie możemy zrobić nic wielkiego-za to małe rzeczy z wielką miłością”-podsumowanie Dnia Misyjnego w naszej szkole.