MAM TALENT 2014

Szkolny konkurs MAM TALENT odbył się już po raz piąty. Liczba uczestników wzrasta z każdym rokiem. W tym roku wystąpiło 86  artystów. Dla porównania – w roku 2011 wystąpiło 37 dzieci. Wzrasta liczba dzieci grających na instrumentach, oprócz klawiszowców, pojawili się muzycy grający na skrzypcach, flecie poprzecznym i prostym oraz na gitarze. Wystąpiło znacznie więcej solistów niż zespołów. Znacznie więcej dziewcząt niż chłopców. Z każdej klasy wystąpił przynajmniej jeden wykonawca.

Nagrody dla zwycięzców ufundowała FIRMA ZORKA. Coś słodkiego dla każdego uczestnika ufundował SKLEPIK SZKOLNY.

Podziękowania dla wszystkich, którzy wsparli swoją pracą MAM TALENT. Ewie Wali, Klaudii Kani, Basi Barczyńskeij oraz Patrycji Kubackiej za pracę w jury.  Za scenografię Karinie Głowackiej- Bieszczad. Barbarze Szymurze-Trębacz za prowadzenie konkursu. Tymkowi za nagłośnienie oraz wszystkim, którzy wsparli nas w organizacji.

Barbara Kudela oraz Beata Skrzypiec

kategoria SOLIŚCI ŚPIEW

I miejsce Mikołaj Dętkoś klasa IIIA,

II miejsce Anna Mazur klasa IVA,

III miejsce Karolina Olszowiec klasa IIIB

kategoria SOLIŚCI Z INSTRUMENTEM

I miejsce Marcin Anderko klasa IIIA,

II miejsce Inga Marekwia klasa IVB,

III miejsce Maja Bilek klasa IVB

Fotor032118113

Kategoria ZESPÓŁ

I miejsce Iskiereczki z IIIb,

II miejsce DNW z klasy VIB,

III miejsce zespół z klasy VB

Fotor0321181843

Wyróżnienia

zespół z klasy IB Jumping Girls, Karolina Mielczarek, Sandra Szłapa, Julia Biela, Julia Skamarajtys, Sylwia Rębisz

Fotor0321182450

WIOSENNY TURNIEJ HALÓWKI

W środę 19 marca 2014r. W naszej szkole odbył się coroczny turniej halowej piłki nożnej chłopców klas IV-VI. Impreza ta od kilku lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem, zarówno ze strony uczestników jak i kibiców. Pomimo popołudniowych godzin tego „piłkarskiego spotkania” do gry zgłosiło się sześć drużyn: trzy drużyny z klas VI, dwie drużyny z klas V i jedna drużyna z klas IV. Składy poszczególnych zespołów liczyły: trzech zawodników, bramkarz oraz zawodnik rezerwowy. Otwarciu tej imprezy towarzyszyła nam grupa dziewcząt z klas VI, w wykonaniu których zobaczyliśmy mecz inauguracyjny to spotkanie. Wesołe nastroje dziewcząt, udzieliły się wszystkim piłkarzom i towarzyszyły im do końca turnieju.

Zwycięską drużyną, po bardzo zaciętej walce została grupa chłopców z klasy VIa,b – „FC.SPARTA” w składzie:

• Mateusz Ryguła
  • Paweł Bratek
  • Wojtek Mazur – bramkarz
  • Patryk Tatarczuch
  • Darek Jurga – rezerwowy

Kolejne miejsca:

II „DYNAMICZNE PSY” kl.VI

III „SMERFY” kl.V

IV „MAKA” kl.IV

V „FC. ŻÓŁWIE” kl.V

VI „MC SQUAD” kl.V

Fotor0321163224

Fotor0321163446

Fotor0321163722

Miłym akcentem tego spotkania był słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników turnieju. Serdecznie dziękujemy sponsorowi tej miłej niespodzianki!!!

ELŻBIETA SOBIECH

Nasze filmy :)

W ramach trzeciego zadania w konkursie GWO „Między nami czytelnikami” trzeba było napisać ciąg dalszy wybranej książki lub nakręcić film. Zadaniu podołały klasy czwarte i klasa 5a.

W komentarzach możecie napisać, który film podoba wam się najbardziej i dlaczego. Czekamy na komentarze :)

A oto ich filmy:

4a – Bajki Pana Bałagana

4b – Magiczne drzewo. Wyprawa na księżyc.

5a – Akademia Pana Kleksa.