Archiwa tagu: MAM TALENT

Kolejna edycja konkursu „Mam Talent” już za nami…

Po raz kolejny pierwszego dnia wiosny zorganizowany został w naszej szkole konkurs “Mam talent”, w którym uczniowie naszej szkoły mogli pokazać swoje talenty i uzdolnienia.

Konkurs odbył się z podziałem na dwie kategorie wiekowe – klasy I-IV i V-VIII. Prowadzony był przez Karolinę Olszowiec i Mikołaja Dętkosia.

W kategoriach klas młodszych można było obejrzeć 20 wystąpień.
Jury przyznało nagrody w następujących kategoriach:
Soliści:
I miejsce – Iga Szczęch
II miejsce – Paweł Pęszor
III miejsce – Martyna Olszowiec
Zespoły:
I miejsce – Zoń Julia, Marcin Ryguła, Jakub Jambor
II miejsce – Ewa Nowok, Milena Korcz
III miejsce – klasa Ib
Inne:
I miejsce – Nadia Witek
II miejsce – Monika Brzęczek
III miejsce – ex aequo Kamil Iskrzycki wraz z Mikołajem Kijokiem oraz Bogdan Nowok

W kategoriach klas starszych obejrzeliśmy 15 występów:
Jury przyznało nagrody w następujących kategoriach:
Soliści:
I miejsce: Hanna Baksik
II miejsce: Karolina Olszowiec
III miejsce: Karolina Kasza
Wyróżnienie: Zofia Kowol
Wyróżnienie: Paulina Stęchły
Wyróżnienie: Pola Nowak
Zespoły:
I miejsce: “Black and white girls” z klasy 8b
II miejsce: “Trio” z klasy 6b
III miejsce: Paulina Chrobok, Martyna Gajko, Maja Koruba, Emilia Warkocz klasa 5c
Wyróżnienie: “Dziołchy som OK” z klasy 7a
Inne (prace plastyczne):
I miejsce: Monika Kolarczyk
II miejsce: Dominika Bassara
III miejsce: Natalia Jabcoń
Wyróżnienie: Zofia Kowol

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom udanych występów i zapraszamy innych do pokazania swoich talentów.

Podziękowania należą się przede wszystkim fundatorom nagród:
– Panu Marcinowi Okoniowi właścicielowi firmy handlowo-usługowej “Maroko” w Pszczynie za ufundowanie nagrody głównej – mikrofonu bezprzewodowego;
– Właścicielom hurtowni “Bambino” z Pszczyny za ufundowanie nagród rzeczowych dla klas I-IV;
– Radzie Rodziców;
– anonimowym sponsorom.

Wszystkim, którzy włączyli się w organizację konkursu                          (p. Dariuszowi Matlachowskiemu, p. Marcie Sojce, p. Marcie Kiecok, p. Karolinie Zioło, p. Katarzynie Zioło, p. Barbarze Wardziak,                p. Patrycji Deji) również składamy gorące podziękowania.

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć:

MAM TALENT 2019

bty

Pierwszy dzień wiosny już niebawem!  Clover  Tradycyjnie więc w przyszłym tygodniu, czyli 21.03.2019r odbędzie się w naszej szkole konkurs „Mam talent”. Jeśli potrafisz śpiewać, tańczyć, grać na instrumencie lub posiadasz inny talent zaprezentuj go wszystkim. Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie. Uczestnicy zobowiązani są do zapoznania się z regulaminem konkursu.

Regulamin konkursu _Mam talent_

Konkurs „Mam talent” za nami

Kalendarzową wiosnę przywitaliśmy już tradycyjnie konkursem „Mam talent”. Odbył się on w dwóch kategoriach wiekowych : klas I-III oraz IV – VII.

W roli naszych prowadzących konkurs   świetnie wystąpili uczniowie klasy VIIa: Julia Biela i Mikołaj Dętkos

W kategorii klas młodszych wystąpiło 18 uczniów jako soliści lub połączeni w zespoły oraz cała klasa Ia.

Jury przyznało następujące miejsca w poszczególnych kategoriach:

Klasy I – III

Wokalista: I miejsce Miłosz Piesiur, II miejsce Oskar Machynia, III miejsce Martyna Olszowiec.

Zespół wokalny: I miejsce Zespół Coolbit w składzie Jakub Jambor, Julia Zon, Marcin Ryguła, Borys Książkiewicz; II miejsce Natalia Janz i Julia Poradowska; III miejsce Zuzanna Krawczyk i Marta Cofała.

Gra na instrumencie: I miejsce Oskar Klimek

Taniec: I miejsce Zespół Klasy Ib

Klasy IV – VII (35 występujących)

Wokalista: I miejsce Sandra Szłapa, II miejsce Amira Kost

Zespół wokalny: I miejsce Zespół „Dziołchy som ok”w składzie: Dominika Bassara, Angelica Cepok, Martyna Kijok, Monika Kolarczyk, Zofia Kowol, Amanda Rozmus, Iga Skaźnik, Magdalena Szuster, Aleksandra Warchał

Gra na instrumencie: I miejsce Karolina Kasza, II miejsca ex aequo Aleksandra Baniak i Sara Skrobol

Taniec: I miejsce zespół w składzie: Anna Kubica, Paulina Kubica, Nadia Molag, Weronika Olszynka, Dominik Chojecki, Michał Mazur, Wiktoria Goldman, Roksana Konieczny; II miejsce Zespół „No Problem sqad”: Aleksandra Baniak, Magdalena Baniak, Magdalena Wiencek, Maja Goraus, Dominika Warkocz, Sara Skrobol, Pola Nowak, Aleksandra Kania, Amelia Ceglarek

W tym roku po raz pierwszy w konkursie pojawiła się nowa kategoria : prace plastyczne. W klasach starszych 3 uczennice zaprezentowały swoje zdolności w tym zakresie. Wystawy swoich rysunków zrobiły Monika Kolarczyk  – I miejsce, Natalia Jabcoń i Wiktoria Sobecka – ex aequo II miejsce.

Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tegorocznym konkursie i zapraszamy także innych do równie odważnego pokazywania swoich talentów w latach kolejnych.

Gorąco dziękujemy Ośrodkowi „Promyk” z Pszczyny za vouchery na naukę jazdy konnej, a  Sali Zabaw „Radocha” w Pszczynie za bezpłatne wejściówki.

Wszystkim, którzy włączyli się w organizację konkursu ( P.  Dorocie Błąkale, P. Magdalenie Szymczak, P. Annie Granatyr – Spychale, P. Joannie Kukli, P. Alinie Bałuch, Mai Bilek) również składamy gorące podziękowania.

Galeria:

 

„Mam Talent” już za nami

Już po raz kolejny w naszej szkole przywitaliśmy wiosnę szkolnym  konkursem „Mam Talent”. Jak zwykle było wiele emocji i pozytywnych wrażeń. W tym roku konkurs odbył się w dwóch grupach wiekowych. Najpierw swoje talenty wokalne, taneczne i gry na instrumentach pokazali przed swoją publicznością oraz jury uczniowie klas młodszych a następnie po przerwie uczniowie klas IV – VI.

Niezależne jury w składzie :Jadwiga Masny – emerytowany wieloletni nauczyciel muzyki, Jadwiga Mazurczyk – emerytowany nauczyciel wychowania fizycznego naszej szkoły,Bernadeta Spyra – absolwentka naszej szkoły i pasjonatka tańca nowoczesnego wytypowało nagrodzonych.

I tak wśród występujących

z klas I – III:

w kategorii solista

I miejsce – Karolina Kasza –  gra na organach

II miejsce – Marta Helios – taniec

III miejsce – Martyna Olszowiec – śpiew

Wyróżnienie – Oskar Machynia – gra na flecie

w kategorii zespół

I miejsce – zespół fletowy w składzie Paulina Chrobok, Martyna Gajko, Maja Marcinkiewicz, Emilia Kozioł, Weronika Chmiel, Marta Gibas, Aleksandra Pecyna

II miejsce – Jakub Jambor, Marcin Ryguła – śpiew

III miejsce – Hanna Broncel, Zofia Szuster – śpiew

Wyróżnienie – Jakub Sokal, Jan Giersz – śpiew

z klas IV – VI:

w kategorii solista

I miejsce –  Karolina Olszowiec – śpiew i gra na keyboardzie

II miejsce – Wiktoria Sołtys – śpiew

III miejsce – Sandra Szłapa – śpiew

– Mikołaj Dętkoś – śpiew

w kategorii zespół

I miejsce – zespół taneczny „Flesh dance” w składzie Aleksandra Baniak, Magdalena Baniak, Maja Goraus, Magdalena Wiencek, Aleksandra Kania, Wiktoria Sołtys, Sara Skrobol

II miejsce – zespół taneczny „I don`t know” w składzie Maja Waląg, Dominika Warkocz, Pola Nowak, Amelia Ceglarek

III miejsca nie przyznano

Wyróżnienie – zespół taneczny „Iskiereczki” w składzie Hanna Staisz, Oliwia Nowak

Gratulujemy wszystkim występującym talentów i odwagi. Zapraszamy za rok na kolejny Pierwszy Dzień Wiosny z konkursem „Mam Talent”

Link do filmu:  https://drive.google.com/a/zsppiasek.pl/file/d/0B0orz2YfKbrydUp2dWtGcTB2MjhjSGpheW4tWG5PeGYzYVhF/view?usp=sharing

 

 

 

 

 

Konkurs „Mam talent” za nami

Tradycyjnie już w naszej szkole radośnie przywitaliśmy wiosnę prezentując swoje talenty na szkolnym konkursie.  W tym roku wystąpiło 8 zespołów  oraz 9 razy uczniowie prezentowali swoje umiejętności  indywidualnie. Wszyscy występujący wykazali się dużą odwagą i  wspaniale zaprezentowali się przed  całą społecznością szkoły oraz zaproszonym jury.  W tym roku w skład naszej komisji weszli : Pani Jadwiga Masny – przewodnicząca komisji, nauczyciel muzyki, Pani Jadwiga Mazurczyk – emerytowany nauczyciel wych. fizycznego w naszej szkole oraz Pan Sławomir Szczęk – artysta kabaretu „Łowcy Kropka B”

SAM_1082

 

Jury przyznało następujące miejsca w  kategorii zespoły:

I miejsce  –  zespół w składzie Maja Bilek, Sylwia Rębisz i Zuzanna Duńka za taniec hip hop

II miejsce  –  zespół”Wielka dziewiątka” z klas VIa i IIIb  i ich taniec

III miejsce  - zespół „Fresh dance” z klasy IIIb

W kategorii soliści przyznane zostały 3  miejsca i wyróżnienia

I miejsce – Mikołaj Dętkoś

II miejsce – Karolina Olszowiec

III miejsce – Sandra Szłapa

Wyróżnienia: Julia Biela, Martyna Olszowiec, Sylwia Rębisz

Gratulujemy wszystkim tym, których jury wyróżniło ale równie mocno wszystkim występującym w konkursie. Zapraszamy za rok!

pizap.com14586372043011