MAM TALENT 2014

Szkolny konkurs MAM TALENT odbył się już po raz piąty. Liczba uczestników wzrasta z każdym rokiem. W tym roku wystąpiło 86  artystów. Dla porównania – w roku 2011 wystąpiło 37 dzieci. Wzrasta liczba dzieci grających na instrumentach, oprócz klawiszowców, pojawili się muzycy grający na skrzypcach, flecie poprzecznym i prostym oraz na gitarze. Wystąpiło znacznie więcej solistów niż zespołów. Znacznie więcej dziewcząt niż chłopców. Z każdej klasy wystąpił przynajmniej jeden wykonawca.

Nagrody dla zwycięzców ufundowała FIRMA ZORKA. Coś słodkiego dla każdego uczestnika ufundował SKLEPIK SZKOLNY.

Podziękowania dla wszystkich, którzy wsparli swoją pracą MAM TALENT. Ewie Wali, Klaudii Kani, Basi Barczyńskeij oraz Patrycji Kubackiej za pracę w jury.  Za scenografię Karinie Głowackiej- Bieszczad. Barbarze Szymurze-Trębacz za prowadzenie konkursu. Tymkowi za nagłośnienie oraz wszystkim, którzy wsparli nas w organizacji.

Barbara Kudela oraz Beata Skrzypiec

kategoria SOLIŚCI ŚPIEW

I miejsce Mikołaj Dętkoś klasa IIIA,

II miejsce Anna Mazur klasa IVA,

III miejsce Karolina Olszowiec klasa IIIB

kategoria SOLIŚCI Z INSTRUMENTEM

I miejsce Marcin Anderko klasa IIIA,

II miejsce Inga Marekwia klasa IVB,

III miejsce Maja Bilek klasa IVB

Fotor032118113

 Kategoria ZESPÓŁ

I miejsce Iskiereczki z IIIb,

II miejsce DNW z klasy VIB,

III miejsce zespół z klasy VB

Fotor0321181843

Wyróżnienia

zespół z klasy IB Jumping Girls, Karolina Mielczarek, Sandra Szłapa, Julia Biela, Julia Skamarajtys, Sylwia Rębisz

Fotor0321182450

Galeria zdjęć

6 myśli w temacie “MAM TALENT 2014”

  1. ppppppppppppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiioooooooooooeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrwwwwwwwwwwwwwwwssssssssssssszzzzzzzzzzzzeeeeeeeeee 1 miejse otrzymje M 8-) 8-) 8-) 8-) iko 8-) łaj Dętkoś

  2. Gratuluję :) Marcin bardzo fajnie grał, ale czemu obie Julki dostały tylko wyróżnienia? Tak fajnie śpiewały :)

  3. Z roku na rok dzieci są coraz odważniejsze. Coraz mniej tremy i coraz więcej chęci pokazania swoich talentów. Wszystkim uczestnikom gratuluję. WSZYSCY WYGRALIŚCIE!!!!!!! Rywalizowaliście ze swoją tremą i obawami jak przyjmą was inni. I wszyscy zdali ten egzamin.Tyle pracy, nerwów i przygotowań. Bardzo podobał mi się występ z kubeczkami. Trzeba go tylko lepiej nagłośnić. Koordynacja ruchów i do tego jeszcze śpiew. Niesamowite. Byłyście dziewczyny REWELACYJNE. Myślę, że warto to pokazać na pikniku rodzinnym. Zauroczona Mama

Możliwość komentowania została wyłączona.