WIOSENNY TURNIEJ HALÓWKI

W środę 19 marca 2014r. W naszej szkole odbył się coroczny turniej halowej piłki nożnej chłopców klas IV-VI. Impreza ta od kilku lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem, zarówno ze strony uczestników jak i kibiców. Pomimo popołudniowych godzin tego „piłkarskiego spotkania” do gry zgłosiło się sześć drużyn: trzy drużyny z klas VI, dwie drużyny z klas V i jedna drużyna z klas IV. Składy poszczególnych zespołów liczyły: trzech zawodników, bramkarz oraz zawodnik rezerwowy. Otwarciu tej imprezy towarzyszyła nam grupa dziewcząt z klas VI, w wykonaniu których zobaczyliśmy mecz inauguracyjny to spotkanie. Wesołe nastroje dziewcząt, udzieliły się wszystkim piłkarzom i towarzyszyły im do końca turnieju.

Zwycięską drużyną, po bardzo zaciętej walce została grupa chłopców z klasy VIa,b – „FC.SPARTA” w składzie:

  • Mateusz Ryguła
  • Paweł Bratek
  • Wojtek Mazur – bramkarz
  • Patryk Tatarczuch
  • Darek Jurga – rezerwowy

Kolejne miejsca:

II „DYNAMICZNE PSY” kl.VI

III „SMERFY” kl.V

IV „MAKA” kl.IV

V „FC. ŻÓŁWIE” kl.V

VI „MC SQUAD” kl.V

Fotor0321163224

Fotor0321163446

Fotor0321163722

 Miłym akcentem tego spotkania był słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników turnieju. Serdecznie dziękujemy sponsorowi tej miłej niespodzianki!!!

 ELŻBIETA SOBIECH

 

Jedna myśl w temacie “WIOSENNY TURNIEJ HALÓWKI”

  1. Zaangażowanie uczestników i kibiców było ogromne, a drużyna dziewcząt piękna! Gratuluję!

Możliwość komentowania została wyłączona.