WODNE SZALEŃSTWO

W poniedziałek tj. 10 marca 2014 roku został zorganizowany dla uczniów naszej szkoły wyjazd na basen do Czechowic-Dziedzic. Chętnych nie brakowało, ale tym razem większość stanowili uczniowie klas szóstych. Jedni wykorzystywali tę okazję na doskonalenie swoich technik pływackich, inni zaś na typowe „wodne szaleństwo”.

Wracając w doskonałych humorach wszyscy stwierdzili, że wyjazd można zaliczyć do bardziej udanych i należy go powtórzyć. A może wrócimy do systematycznych zajęć na basenie tak, jak to było przed laty? …

Elżbieta Sobiech

Fotor0313185135

Zaproszenie do Opery !

Już jutro o godzinie 16.00 wyjazd do Opery Śląskiej w Bytomiu!
25 marca (wtorek) o godz.18.00 opera Stanisława Moniuszki „Straszny Dwór” (cena 45 zł – bilet i przejazd busem, czas trwania spektaklu 3 godziny). Proszę pamiętać o odświętnym stroju i zabrać ze sobą coś do picia oraz jakieś kanapki – można zjeść w przerwie. Treść można znaleźć klikając na tytuł opery. Do zobaczenia jutro! :)

Joanna Kukla