Sukces Patrycji

Z ogromną radością informujemy, że uczennica SP 10 w Piasku oraz uczennica Ogniska Muzycznego w Pszczynie Patrycja Sołtys zajęła I miejsce w wojewódzkim konkursie Estrada Młodych 2013. Zwycięstwo przed profesjonalnym jury wyśpiewała piosenką „Papuga z dziobem na kłódkę.” Wystąpi w koncercie laureatów 20 kwietnia o godz. 11 w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Tarnowskich Górach.

Patrycja od najmłodszych lat wykazywała uzdolnienia muzyczne. Jej przygoda ze śpiewem rozpoczęła się jednak w klasie trzeciej, kiedy po przesłuchaniach wstępnych dostała się do Ogniska Muzycznego w Pszczynie. Tam pod okiem profesjonalistów kształci swój głos. Występuje na pszczyńskich scenach. Regularnie śpiewa „Pod 13′ w wieczorach poetycko – muzycznych  przygotowywanych przez Renatę Zborowską. Występuje na róznych uroczystościach, bierze udział w konkursach wokalnych. Śpiewa na akademiach szkolnych, bierze udział w szkolnym konkursie MAM TALENT.

Gratulujemy!!! Życzymy kolejnych sukcesów na scenie!

Jedna myśl w temacie “Sukces Patrycji”

  1. Gratuluje tego wielkiego , wspaniałego osiągnięcia i życzę kolejnych sukcesów. Brawo !!!!!

Możliwość komentowania została wyłączona.