Baśń o dwunastu braciach

To kolejne przedstawienie teatralne trzecioklasistów. Tym razem uczniowie klasy IIIb pod okiem Anny Granatyr- Spychały przygotowali przedstawienie baśni. Zaprosili na nie młodszych kolegów z klasy pierwszej b oraz drugiej b. Przedstawienie było bardzo udane, widzowie z zapartym tchem obserwowali to, co dzieje się na scenie i podziwiali grę aktorską swoich kolegów. Brawa dla trzecioklasistów! Dziękujemy za zaproszenie!

Kolejny sukces naszych uczniów!

Z przyjemnością informujemy, że w  organizowanym przez Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie w ramach VII Powiatowego Dnia Frankofonii konkursie plastycznym pod hasłem „Francuski? – dlaczego nie!”, nasza szkoła odniosła wielki sukces! Prace trzech naszych uczennic zostały docenione przez jury konkursu.

Iga Kania zdobyła II nagrodę, a Klaudia Milerska – III nagrodę (obie z klasy 6b).

Reprezentantka klasy 4a, Monika Mańka, za swoją piękną pracę wykonaną techniką wydzieranki, otrzymała wyróżnienie.

Dziewczętom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych, dziękujemy również pozostałym uczestnikom. Wręczenie nagród odbędzie się

22 marca 2013 r. w czasie obchodów Dnia Frankofonii  w Zespole Szkół nr 1 w Pszczynie. Nagrody wręczać będą przedstawiciele państw francuskojęzycznych zaproszeni na tę uroczystość.

Joanna Kukla