MAM TALENT 2013…

…już za nami. Była to już IV edycja konkursu w naszej szkole. Tym razem zainteresowanie konkursem było ogromne. Wystąpiło 87 wykonawców; 13 solistów, jeden duet oraz 10 zespołów. Zagrali pianiści, gitarzyści , skrzypek, akordeonistka oraz fleciści. Zaśpiewali soliści. Był teatr jednego aktora. Był taniec indywidualny, towarzyski, zespołowe układy taneczne. Była też inscenizacja muzyczna. Wystąpili uczniowie z prawie wszystkich klas, reprezentując bardzo wysoki poziom artystyczny.

Zwycięzcy w kategorii indywidualnej:

I miejsce Maryla Żupa (pianino i śpiew). II miejsce Mikołaj Poloczek (skrzypce). III miejsce Julia Biela (śpiew)

Zwycięzcy w kategorii zespołowej:

I miejsce Iskiereczki z IIb. II miejsce zespól taneczny DNW z klasy Vb, III miejsce zespół taneczny z klasy VIb

Wyróżnienia zdobyli:

Iga Kania (teatr jednego aktora), Crazy Team (zespół taneczny z klasy VIa), Mikołaj Dętkoś (śpiew), Martyna Kłoska (taniec indywidualny), Patrycja Sołtys (śpiew),  Bernadka Spyra (taniec nowoczesny)

Nagroda pana Bogusława Grzywy

Natalia i Dawid Lazarek (taniec towarzyski)

Podziękowania dla

Firmy ZORKA za ufundowanie nagród dla wykonawców,  SKLEPIKU SZKOLNEGO za słodkości dla każdego wykonawcy, pani Joanny Kozik za artystyczne opakowanie  nagród, jurorów –  Ewy Wali, Małgosi Koprowskiej, Basi Wardziak, Maćka Kowola – za ciężki trud wyboru, Kariny Głowackiej – Bieszczad za dekoracje, Miłosza Wagstyla za obsługę sprzętu nagłaśniającego, rodziców i wszystkich  pracowników szkoły, którzy wsparli organizatorów sercem i pomocą.

Beata Skrzypiec i Barbara Kudela

Zobaczcie galerię zdjęć.

Pierwszy dzień wiosny

Pierwszy dzień wiosny przedszkolaki tego roku świętowały nad rzeką Dokawą. Pchani gorącym entuzjazmem i pozytywnymi emocjami pochód z Marzanną – zimową panną, przemaszerował ulicami Piasku.  Marzanna piękną kukłą była, toteż pięknie pożegnano się z tegoroczną zimą: pokrzykując i krzycząc, krzycząc i pokrzykując oraz recytując wiersz pożegnalny. „Wypędziliśmy resztki chłodu i zwątpienia z naszych maleńkich serc, przygotowując nasze dusze na przyjście wiosny, kolejne odrodzenie.”

Beata Szymura

„Wesoła myśl jest niczym wiosna – otwiera pąki natury ludzkiej.”

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.