Gminne i powiatowe zawody w tenisie stołowym w naszej szkole

26 lutego 2012 r. zostały zorganizowane w naszej szkole gminne zawody w tenisie stołowym.

Wśród dziewcząt I miejsce zdobyły nasze zawodniczki, wyprzedzając drużynę z Czarkowa oraz Studzienic. Nasz zespół grał w składzie: Zofia Kłapyta, Karolina Śleziona i Monika Goldman. We współzawodnictwie indywidualnym Zosia zajęła I miejsce, Karolina – II, a Monika – VI miejsce.

Zespół chłopców: Robert Wiencek, Mateusz Uliasz i Wojciech Mazur zajął III miejsce. I miejsce zajęli zawodnicy z Łąki a II miejsce zespół z Czarkowa. Indywidualnie Robert zajął V miejsce.

Dwie pierwsze drużyny w kategorii dziewcząt i chłopców awansowały na zawody powiatowe, które odbyły się również w naszej szkole 28 lutego 2012 r.
Wśród dziewcząt I miejsce zdobyła szkoła z Radostowic, II miejsce szkoła z Czarkowa a III miejsce szkoła Z Góry. Nasze dziewczyn zajęły IV miejsce i nie awansowały na zawody rejonowe. We współzawodnictwie chłopców I miejsce zajęła drużyna z Woli, II miejsce drużyna z Łąki a III miejsce zespół z Czarkowa.

Gratulujemy naszym  zawodnikom zdobytych miejsc i życzymy dalszych sukcesów.

Serdeczne podziękowania składamy Panu Zbigniewowi Halamie za prowadzenie zawodów oraz za przygotowywanie naszych uczniów do turniejów tenisa stołowego.