Słodkie przygotowania do świąt

My też tam byliśmy! Kozia Zagroda w Brennej –  to magiczne miejsce, polecane wszystkim, którzy lubią przed świętami mieszać, ugniatać, wyrabiać, zdobić, pysznie zjeść i przebywać w cudownych okolicznościach przyrody. Bawiliśmy się znakomicie!

Uczniowie klasy III a i III b wraz z opiekunami

Kiermasz Świąteczny

Zapraszamy serdecznie rodziców i wszystkich chętnych na Kiermasz Świąteczny, który odbędzie się 12 grudnia, w dniu konsultacji dla rodziców

DSC_0228

Będzie można kupić różne ozdoby, kartki świąteczne i słodkości, przygotowane przez uczniów, rodziców i nauczycieli. Dochód z kiermaszu chcemy przeznaczyć dla rodzin potrzebujących pomocy, z naszej miejscowości. W związku z tym, prosimy osoby uzdolnione plastycznie i kulinarnie o wsparcie naszej akcji, poprzez wykonanie świątecznych ozdób oraz upieczenie ciast i ciasteczek. Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie chęci pomocy w sekretariacie  lub u wychowawcy klasowego.

Kiermasz od godz. 7.45 do 16.15