Przełom roku w IIIa

Życie naszej klasy, w grudniu i styczniu, było ogromnie urozmaicone. Odwiedziło nas wielu wspaniałych i bardzo ważnych dla nas Gości. Dziękujemy im za poświęcony nam czas i uwagę.

Pan Adam Skaźnik, zaprzyjaźniony z naszą szkołą policjant, przygotował dla uczniów bardzo pouczającą pogadankę oraz prezentację na temat zalet płynących z korzystania z Internetu. Przekonał nas, że dzieci powinny uczyć się nie tylko wyszukiwania informacji, ale także oceniania ich wartości. Rodzice i nauczyciele muszą zostać ich doradcami w tej dziedzinie. Wśród wszystkich dobrodziejstw Internetu czyha na nas wiele zagrożeń. Od naszego gościa  dowiedzieliśmy się, jak im zaradzić. Dziękujemy!

Pulpit

Przed świętami Bożego Narodzenia pod czujnym okiem pani Doroty Ryguły przygotowaliśmy bajkowe ozdoby świąteczne.

ozdoby

Co jeszcze ciekawe go działo się w naszej klasie?

Czytaj dalej Przełom roku w IIIa