Zaproszenie – dwa teatry, dwa musicale!

Drodzy melomani! Serdecznie zapraszam do teatrów muzycznych na dwa spektakle, na których już niektórzy z nas byli, ale warto zaproponować je tym, którzy nie mieli tej przyjemności. Pierwszym z nich jest 20 lutego o godzinie 18.30 musical „Dźwięki muzyki” w Gliwickim Teatrze Muzycznym (miejsca na balkonie środkowym) . Koszt przejazdu i bilet to 55 zł dla dzieci i 60 zł dla dorosłych. Drugim spektaklem jest „Skrzypek  na dachu” w Teatrze Rozrywki w Chorzowie 26 lutego, również o 18.30. Koszt 49 zł (miejsca w I rzędzie!). Ze względu na konieczność potwierdzenia rezerwacji zaraz po feriach, proszę o szybką decyzję osoby zainteresowane, i ewentualnie informacje na mój szkolny adres mailowy. Pozdrawiam i jeszcze raz zapraszam! J. Kukla.