Zabawa Andrzejkowa Rady Rodziców – Podziękowania.

RR1W dniu 23 listopada odbyła się zabawa andrzejkowa organizowana przez Radę Rodziców. Goście w ilości 140 osób bawili się świetnie, co można było zaobserwować na stale zapełnionym parkiecie, ale co również potwierdzali żegnając nas i zgłaszając chęć uczestniczenia w przyszłorocznej zabawie.

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim Gościom, za to że chcieli być z nami na tej zabawie, oraz za ich szczodre serca. Nasza zabawa przyniosła dochód w wysokości 2.775 zł, który postaramy się na pewno mądrze spożytkować.

Ogromne podziękowania należą się również wszystkim rodzicom, którzy dostarczyli przepiękne, nieraz własnoręcznie wykonane stroiki i drobiazgi związane ze zbliżającym się Adwentem i Świętami Bożego Narodzenia na nasz świąteczny kiermasz. Wielkie dzięki dla mam, które upiekły przepyszne ciasta na naszą zabawę. Podziękowania dla mam i tatusiów, którzy poświęcili swój czas i pomogli udekorować salę u Państwa Jabłońskich. Dziękuję za balony, dynie, orzechy…. Dziękuję Paniom z sekretariatu szkoły za cierpliwe objaśnianie osób pytających o zabawę i sprzedaż biletów. Dziękuję Pani Dyrektor za wsparcie nie tylko duchowe, pomoc doradczą i wypożyczenie materiałów do dekoracji.

Specjalne podziękowania pragnę przekazać osobom, które szczególnie zaangażowały się w przygotowanie naszej zabawy, a są to: Pan Aleksander Byrski (projekt plakatów i zaproszeń, oprawa muzyczna zabawy), Pani Katarzyna Kobiela (m.in. za zorganizowanie plakatów), Pani Edyta Głombek (za PR), Panie Katarzyna Zoń i Patrycja Szwed (m.in.za zorganizowanie towaru do naszego sklepiku), Państwo Katarzyna i Artur Kapias (za całonocny dyżur w naszym sklepiku i szatni), Pani Helena Nosek i Pani Joanna Kania (za całokształt, bo wiele by trzeba wymieniać).

Podziękowania należą się również właścicielkom sklepu C & H sp.j. FH. Klimek C., Pychyńska H., właścicielce kwiaciarni „Azalia”, Panom Wojtkowi i Jackowi Jabłońskim oraz Szefowi Kuchni Panu Łukaszowi.

Jeszcze raz bardzo dziękuję i mam nadzieję, że do zobaczenia na następnej zabawie.

Agnieszka Gniełka-Helios Przewodnicząca RR

2 myśli w temacie “Zabawa Andrzejkowa Rady Rodziców – Podziękowania.”

  1. Myślę, że to kolejny przykład, że zaangażowanie większej liczby mam procentuje. Oby nam się nie znudziło. Jednak możemy. Zauroczona Mama

  2. Zaangażowanie Przewodniczącej Rady Rodziców jest bezsprzeczne. Gdyby nie Twój wkład Agnieszko, mogłoby się nie udać. Pomogłaś włączyć mamy z przedszkola. To bardzo dużo. One też są ważnym ogniwem w tej naszej wspólnocie. Cegła po cegle i udało się. Zauroczona Mama.

Możliwość komentowania została wyłączona.