Dzień Pluszowego Misia

Tort miś25 listopada to Światowy Dzień Pluszowego Misia. W naszym przedszkolu wszystkie misie bardzo hucznie świętowały wraz ze swoimi właścicielami swoje „urodziny”. Były zabawy, konkursy i tańce z misiami, balonami i trąbkami przez cały dzień. Dzieci poznały również legendę związaną z powstaniem pluszowego misia sięgającą roku 1902. A na koniec dzieci zostały poczęstowane przepysznym tortem ze świeczkami. Ogromne podziękowania mamusiom: Wojtusia z grupy Żółwików, Martusi z grupy Koliberków za przygotowanie słodkich niespodzianek w postaci tortów. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

2 myśli w temacie “Dzień Pluszowego Misia”

  1. To z pewnością był niezwykły dzień… I jaka uczta… Mniam mniam

  2. Tort w kształcie misia rewelacyjny. Cały czas powtarzam, że ogrom pomysłów jaki drzemie w mamach nie ma granic. Rewelacja!!!!!!!!!!!!! Cudeńko przepiękne. Poproszę o przepis. Chyba, że jest już opatentowany. Zauroczona Mama.

Możliwość komentowania została wyłączona.