Trzecioklasiści na scenie „pod 13”

22 listopada zespół trzecioklasistów wraz z solistami: Julką Bielą, Karoliną Olszowiec oraz Filipem Poloczkiem wystąpił na scenie „Pod 13” w Pszczynie. Uczniowie wystąpili w programie przygotowanym przez panią Renatę Zborowską pt. „Spotkanie z Panem Tuwimem”. Zaśpiewali „Ptasie plotki” oraz „Idzie Grześ” w aranżacji i przy akompaniamencie Kariny Głowackiej-Bieszczad. Ponadto Karolina Olszowiec mistrzowsko wyrecytowała Ptasie Radio oraz Lokomotywę. Występ naszych uczniów wzbudził zachwyt wśród widowni. Były wyrazy podziwu oraz uznania dla naszych dzieci. Jesteśmy bardzo dumni, że mamy tak uzdolnione artystycznie dzieci. Scenografię tego przedstawienia stanowiły prace plastyczne uczniów klasy IIIb. Dziękujemy rodzicom, za to że pomogli nam w tym przedsięwzięciu. Zdjęcia zobaczycie tutaj.

Spotanie z Panem Tuwimem (8)

2 myśli w temacie “Trzecioklasiści na scenie „pod 13””

  1. Byłam. Faktycznie było co oglądać. Wrażenia niesamowite. Wszystkie dzieci Wyszły fantastycznie. Stanowią fajny zespół. Naprawdę ciekawe. No i Karolina. Miałam okazję słuchać parę razy, ale jeszcze mi się nie znudziło. Za każdym razem jest inaczej. Mam wrażenie że na scenie nie czuje tremy i nie obchodzi jej fakt, że tylu ludzi jej słucha Julka- fantastyczny głos. Podziwiam. Tak małe dziecko. Fantastycznie słucha się piosenek w jej wykonaniu. Fajnie, że wyłowiono takie perełki Zauroczona Mama.

  2. Zapomniałam o Filipie. Może dlatego, że rzadko zdarza się, aby chłopak odważył się wystąpić. Fajny głos. Filip, fantastyczny przykład. Oby tak dalej. Bardzo mi się podobało. Zauroczona Mama

Możliwość komentowania została wyłączona.