Pokaz ptaków

DSCF5208W miniony wtorek gościliśmy w naszej szkole pana Andrzeja Pająka wraz z jego kolekcją ptaków. W zajęciach uczestniczyli wszyscy uczniowie oraz przedszkolaki. Nasza wiedza wzbogacona została o wiele ciekawych informacji dotyczących życia ptaków, którą Pan Andrzej  przedstawił nam w ciekawy i żartobliwy sposób. Niektórzy uczniowie byli zawiedzeni, że nie były to żywe zwierzęta, ale pan Andrzej wyjaśnił nam, jak bardzo stresująca byłaby taka wizyta dla żywych ptaków. Eksponaty były bardzo piękne i różnorodne i wielu uczniów zaraz po pokazie zastanawiało się co takiego pan Andrzej pokaże nam w przyszłym roku. Z pewnością go zaprosimy.

Katarzyna Bilek

Więcej zdjęć można zobaczyć tutaj

Jedna myśl w temacie “Pokaz ptaków”

  1. Bardzo ciekawe eksponaty. Jako rodzic miałam z niektórymi problem. Potwierdza się druga część cytatu Stanisława Jachowicza: „swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie”. To fajne ze dzieci uczą się „na żywo”, nie z książek. Taka wiedza na dłużej zapada w pamięci. Dziękuję. Zauroczona Mama

Możliwość komentowania została wyłączona.