Konkursy przedmiotowe

Tradycyjnie listopad to miesiąc, w którym odbywają się wojewódzkie konkursy przedmiotowe. Konkursy te są przygotowywane przez WOM, ich poziom jest wysoki i trzeba wykazać się nie lada umiejętnościami, aby zakwalifikować się do kolejnego etapu. W obydwu konkursach można było uzyskać 50 punktów, natomiast uzyskanie 42 punktów gwarantowało udział w II etapie.

W Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Języka Polskiego z Elementami Historii wzięło udział 18 uczniów klas VI.
Najlepsze wyniki osiągnęli: Aleksandra Jucha (kl. VIb) – 30 punktów, Bogumiła Podoba (kl. VIa) – 27 punktów i Julia Wagner (kl. VIb) – 25 punktów.

W Wojewódzkim Konkursie z Matematyki z Elementami Przyrody wzięło udział 7 uczniów.
Najlepsze wyniki uzyskali: Dawid Chojecki (kl. VIb) – 41 punktów, Maciej Kowol (kl. VIa) – 38 punktów i Aleksandra Jucha – 37 punktów.

Gratulujemy!