Festiwal Projektów 2.0

31 maja odbył się po raz kolejny w naszej szkole Festiwal Projektów 2.0. O swojej pracy opowiedzieli uczniowie z klas IV – VI, którzy uczestniczyli w projektach w ramach Programu Szkoła z Klasa 2.0. Uczniowie klasy 5b opowiedzieli o tworzeniu scenariusza, projektu scenografii i kostiumów do mitów o Demeter i Korze oraz o Królu Midasie. Następnie uczniowie klas piątych przedstawili historie powstawania różnych wynalazków, które spotykamy w życiu codziennym. Uczennice klasy czwartej, które po raz pierwszy uczestniczyły w festiwalu opowiedziały o pracy nad projektem „Bohaterowie naszych książek”. Przedstawiciele klas szóstych opowiedzieli o tworzeniu filmu od podstaw: pisaniu scenariusza, nagrywaniu i składaniu filmu oraz o tworzeniu plakatu, który był zwiastunem filmu.