Nagroda specjalna dla Karoliny

23 maja 2013 r. uczennica klasy IIb Karolina Olszowiec wzięła udział w konkursie recytatorskim pod hasłem Rok 2013 Rokiem Tuwima w Milówce. W kategorii klas I – III wystąpiło 46 uczestników, a wśród nich Karolina. dzieci recytowały wiersze Juliana Tuwima. Można było usłyszeć aż cztery recytacje „Lokomotywy”. Jedną w wykonaniu Karoliny.

W Dniu Dziecka odbyło się rozdanie nagród. Karolina otrzymała NAGRODĘ SPECJALNĄ. Gratulujemy! Życzymy dalszych sukcesów!

Fotor0602132732

Jedna myśl w temacie “Nagroda specjalna dla Karoliny”

  1. Myślę, że to tylko potwierdzenie umiejętności Karoliny. Wiele już pokazała. Gratuluję Ci, Karolina kolejnego sukcesu. Życzę dalszych. Regularnie zaglądam również do twojego bloga, bo recytacja to nie jedyna Twoja pasja.Podziwiam za wszechstronność. Zauroczona Mama

Możliwość komentowania została wyłączona.