Święto Lasu

W czwartek 20 czerwca 8 uczennic klas VI (Iga Kania, Julia Kokot, Marta Kotwasińska, Klaudia Milerska, Natalia Poleś, Izabela Rębisz, Agnieszka Szweda, Natalia Żołneczko), które osiągnęły najwyższe oceny z przyrody zostało zaproszonych do wzięcia udziału w obchodach tegorocznego Święta Lasu w Ośrodku Hodowli Żubrów i Edukacji Leśnej w Jankowicach.

SAM_2036Dziewczyny przygotowały plakat na konkurs pt.: „Praca leśnika” i zdobyły II miejsce!

SAM_2058

Oprócz występów artystycznych dzieci, zespołu sygnalistów myśliwskich „Echo Pszczyny” uczniowie brali udział w konkursie z wiadomości o lesie oraz rywalizacjach sportowych.

SAM_2049

I znowu nasze dziewczyny okazały się bezkonkurencyjne i zajęły I miejsce! Na zakończenie wszyscy pokrzepili się poczęstunkiem i pomimo wielkiego upału zadowoleni udali się do domu.