Pożegnanie starszaków

DSCN3944W czerwcu poszczególne grupy starszaków żegnały się z przedszkolem, z paniami i ze swoimi młodszymi kolegami. Każda grupa starszaków przygotowała własny Dziękujemy Paniomprogram artystyczny, w którym nie mogło zabraknąć tańca chodzonego Poloneza, wierszy i piosenek oraz innych wesołych tańców. Zaproszono Rodziców, panią Dyrektor oraz panie nauczycielki, panie woźne i kucharki do uczestnictwa w spektaklu pożegnalnym. Dzieci z grup młodszych żegnały starszaków: wierszem i piosenką oraz pamiątkową zakładką do książki.

Wszystkim absolwentom przedszkola życzymy udanych wakacji oraz samych sukcesów w szkole!

Do zobaczenia!

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z grupy pani Ali oraz z grupy pani Beatki i Mariolki.

Podsumowanie konkursów w IIIa

W klasie IIIa podsumowano konkursy. Jednym z nich był konkurs ortograficzny. Uczniowie przez cały drugi semestr gromadzili punkty, które przełożyły się na wyniki końcowe. W ten sposób pierwsze miejsce i zarazem tytuł mistrza ortografii otrzymała Nicole Duka, drugie miejsce zajęła Amelia Wybrańczyk, a trzecie – Julia Iskrzycka. Przyznano również trzy wyróżnienia dla Filipa Grzesicy, Jakuba Sakowicza oraz Anny Mazur. Drugą kategorią, w której rywalizowali uczniowie była olimpiada trzecioklasisty. Tutaj na pierwszym miejscu znaleźli się Kamil Miłoś i Julia Iskrzycka, następnie na drugim – Marcel Nycz i Amelia Wybrańczyk oraz na trzecim Jakub Basa i Patrycja Pastuszka. Wszystkim zwycięzcom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Beata Goleń-Świgoń

Zeszyt na medal

IMG_7416

W klasie I b został rozstrzygnięty konkurs „Zeszyt na medal”. Uczniowie, którzy najstaranniej prowadzili zeszyt do języka polskiego otrzymali dyplom. Zwycięzcami zostali:

Dominik Chojecki – I miejsce

Michał Mazur – II miejsce