Działamy z TIK

dzialamy

W klasach 4-6 w drugim półroczu uczniowie realizowali projekty edukacyjne. Efekty ich pracy mogliście zobaczyć na Festiwalu Projektów 2.0.  Możecie  też zobaczyć na naszej stronie filmy, które w ramach projektów tworzyli uczniowie klas szóstych.

Wielu uczniów swoją pracę opisywało na blogach. Pierwsi z nich już zostali nagrodzenie zieloną odznaką „Działamy z TIK”. Jeśli jesteście ciekawi, kto już został nagrodzony sprawdźcie w zakładce blogi w strefie ucznia :)

Tworzymy materiały edukacyjne

Me

Kończy się czas prowadzenia blogów w ramach programu Szkoła z Klasą 2.0. Uczniowie prowadzący blogi mogli zdobywać różne odznaki za swoją aktywność. Jedną z nich była odznaka „Tworzymy materiały edukacyjne„.

Aby ją zdobyć należało dodawać wpisy, które w sposób przystępny krok po kroku uczą jak zrobić… no właśnie co? Jeśli jesteście ciekawi czego można było się nauczyć czytając blogi prowadzone przez waszych kolegów zajrzyjcie na blog Danki i Bartka czy Wiktora i Marcela.

Sezon na kartę rowerową

Sezon na kartę rowerową w pełni. Uczniowie klas czwartych i piątych wytrwale przystępują do egzaminów na pierwsze w życiu prawo jazdy czyli kartę rowerową. A czynią to pod okiem nauczyciela techniki Karoliny Zioło. Nie jest to łatwa sprawa. Najpierw teoria, potem praktyka na boisku szkolnym. Jakieś slalomy, ósemki i inne przeszkody. Ciekawe, ilu szczęśliwców może dziś świętować…

DSC_2384_wynik

DSC_2392_wynik  DSC_2386_wynik