Ogólnopolski Festiwal Projektów – Warszawa 2012

W piątek 22 czerwca wczesnym rankiem wyruszyliśmy w drogę na Ogólnopolski Festiwal Projektów. Naszą szkołę reprezentowali: Danuta Walasik, Iga Kania, Mateusz Żupa i Marceli Pychyński. Jazda pociągiem nie dłużyła nam się, gdyż wraz z nami jechała grupa z SP w Czarkowie.
Festiwal odbywał się w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Oprócz nas i zespołu z Czarkowa było jeszcze 48 innych zespołów z innych szkół z całej Polski. Wszystkie nasze zespoły to uczestnicy projektów edukacyjnych realizowanych w szkołach w ramach programu Szkoła z Klasą 2.0.

Po uroczystym powitaniu zostali nam przedstawieni wszyscy zaangażowani w powstanie i realizację programu: pracownicy CEO, eksperci i sponsorzy. Dzięki grze Bingo, przygotowanej przez organizatorów, mogliśmy poznać zespoły realizujące inne projekty. Rozmawialiśmy o naszym projekcie z ekspertami i dziennikarzami. Uczestniczyliśmy w tworzeniu multimedialnych plakatów. Robiliśmy wspólne zdjęcia, była też możliwość samodzielnego stworzenia zapinki z wydrukowanym zdjęciem własnym lub zespołu.

Na zakończenie każdy uczestnik dostał niebieski pendrive a cała drużyna piłkę adidasa:) Mieliśmy także możliwość zwiedzenia Centrum Nauki Kopernik, które opuściliśmy o godz. 18.00 z bolącymi nogami ale pełni wrażeń.2 myśli w temacie “Ogólnopolski Festiwal Projektów – Warszawa 2012”

  1. Czy było fajnie i ciekawie w Centrum Nauki Kopernika? Też chciałabym tam pojechać! Może w przyszłym roku;)

  2. Bardzo mi się podobało. Za rok też chciałabym pojechać :D

Możliwość komentowania została wyłączona.