Bieg uliczny w Pszczynie

Dzisiaj w pszczyńskim parku odbył się Bieg Uliczny o Puchar Carbo Asecura  pod hasłem Bieg po zdrowie. W biegu mógł wziąć udział każdy: mały i duży. W różnych kategoriach wiekowych  pobiegły dzieci (począwszy od przedszkolaków), a następnie dorośli. Nie zabrakło i naszych najmłodszych zawodników. W biegu wzięli udział: Filip Michulec oraz Karol Psik (przedszkole) oraz Wiola Pastuszka, Patryk MichulecKarolina Olszowiec, Jacek Kwaśniewski, Ania Mazur,Kamil Miłoś, Oskar Psik. Kamil Miłoś (klasa IIa)  zajął III miejsce w kategorii klas I – II. Wszyscy pozostali spisal i się wspaniale, pobiegli dzielnie i szybko. Duże brawa! Dziękujemy również rodzicom, którzy dbają o rozwój fizyczny i rozbudzają zamiłowanie do sportu u swoich dzieci od najmłodszych lat.


 

Jedna myśl nt. „Bieg uliczny w Pszczynie”

Możliwość komentowania jest wyłączona.