Sukces Patrycji na IX Festiwalu Ekologicznym w Pszczynie

Właśnie dziś na pszczyńskim Rynku odbył się IX Festiwal Ekologiczny. Na scenie przewinęły się dziesiątki solistów i zespołów ze szkół podstawowych, gimnazjów oraz przedszkoli.

Nie mogło zabraknąć i naszych artystów. I mamy sukces! Patrycja Sołtys brawurowo wyśpiewała  II miejsce (kategoria solista) piosenką Maryli Rodowicz Pszczoły na wrotkach. Sukces jest tym większy, że przegrała tylko z uczennicą gimnazjum!  Patrycji  (Pszczółce) towarzyszyły; Marta Kotwasińska, Julka Skamarajtys, Karolina Śleziona, Kinga Krzekotowska (Biedronka i Motyle). Na wrotkach wystąpiła najmłodsza w zespole Wiktoria Sołtys (Pszczółka).

Patrycję do występu przygotowała, oprawę artystyczną (plastyczną i muzyczną) zrealizowała Karina Głowacka-Bieszczad.

Zobaczcie więcej zdjęć.

Więcej o wynikach dowiesz się tutaj.

Zielona szkoła 2012

Na dzień 1 czerwca tego roku wszyscy czekaliśmy z niecierpliwością. Nie tylko dlatego, że jest to Dzień Dziecka, ale przede wszystkim, że w tym dniu wyjeżdżaliśmy na Zieloną Szkołę! Żegnaliśmy Piasek, Śląsk w strugach deszczu, ale pogoda nie była dla nas istotna. Przed nami 2 tygodnie atrakcji!

Podróżowaliśmy 12 godzin mijając po drodze Tychy, Częstochowę, Łódź, Włocławek, , Toruń, Gdańsk i Gdynię. Podróż upłynęła nam bez niespodzianek. W Łebie zamieszkaliśmy w ośrodku „NORD” o bardzo interesującej architekturze i ciekawym wystroju wnętrz.

Od pierwszego dnia pobytu, czas płynął jak szalony!

Czytaj dalej Zielona szkoła 2012