Sukces Patrycji na IX Festiwalu Ekologicznym w Pszczynie

Właśnie dziś na pszczyńskim Rynku odbył się IX Festiwal Ekologiczny. Na scenie przewinęły się dziesiątki solistów i zespołów ze szkół podstawowych, gimnazjów oraz przedszkoli.

Nie mogło zabraknąć i naszych artystów. I mamy sukces! Patrycja Sołtys brawurowo wyśpiewała  II miejsce (kategoria solista) piosenką Maryli Rodowicz Pszczoły na wrotkach. Sukces jest tym większy, że przegrała tylko z uczennicą gimnazjum!  Patrycji  (Pszczółce) towarzyszyły; Marta Kotwasińska, Julka Skamarajtys, Karolina Śleziona, Kinga Krzekotowska (Biedronka i Motyle). Na wrotkach wystąpiła najmłodsza w zespole Wiktoria Sołtys (Pszczółka).

Patrycję do występu przygotowała, oprawę artystyczną (plastyczną i muzyczną) zrealizowała Karina Głowacka-Bieszczad.

Zobaczcie więcej zdjęć.

Więcej o wynikach dowiesz się tutaj.

 

3 myśli w temacie “Sukces Patrycji na IX Festiwalu Ekologicznym w Pszczynie”

  1. Gratulacje wszystkim a szczególnie gratulacje Pati! Fajne ujecie! Super przebrania!

Możliwość komentowania została wyłączona.