Niech żyje bal

Dnia 16 stycznia 2012 r w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy, w którym wzięły udział wszystkie dzieci naszej placówki.

Uczestnicząc w balu zaprezentowały się w pięknych strojach, w których można było zauważyć ogromne zaangażowanie rodziców między innymi księżniczek, bohaterów bajek, klaunów, piratów jak i zwierząt leśnych. Część muzyczna odbyła się w najlepszej oprawie zaprezentowana przez DJ-ja, wraz z panią wodzirej dla której kontakt z dziećmi był samą przyjemnością, co można było zauważyć na twarzach dzieci. Przy znanych piosenkach dzieci bawiły się, dając upust swoim możliwościom i umiejętnościom tanecznych, jednocześnie też uczestniczyły w zabawach i konkursach zorganizowanych przez wodzirejów.

Podczas balu wykonano pamiątkowe zdjęcia dzieci oraz został zorganizowany słodki poczęstunek dla naszych milusińskich.

Alina Górka

Zabawy na śniegu

Nadeszła wreszcie biała śnieżna zima… Najbardziej cieszą się dzieci.

Korzystając z mroźnej rześkiej pogody i świeżego białego puchu hartujemy się na świeżym powietrzu.

Dziś klasy pierwsze wybrały się na  podwórko szkolne. Dużo ruchu i zabawy.  To nic, że tyle trzeba na siebie włożyć. To nic, że wrócimy zmarznięci i przemoczeni… Najważniejsza jest dobra zabawa.

Zobacz galerię zdjęć.

Nowości w Bibliotece

Z radością ogłaszamy wszystkim uczniom,  pracownikom naszej szkoły oraz wszystkim zainteresowanym, że w naszej bibliotece pojawiło się sporo nowych książek. Księgozbiór powiększył się o kilkadziesiąt tytułów: od bajek, powieści dla młodzieży, dokumentów edukacyjnych po materiały dla nauczycieli. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Warto również wspomnieć, że udało się to osiągnąć dzięki tradycyjnym zakupom ale przede wszystkim przez  dary uczniów i grona pedagogicznego w akcji „Pozostaw po sobie ślad”. Chcecie jeszcze więcej książek? Pamiętajcie – akcja trwa do czerwca 2012 r.