Powiatowy Przegląd Jasełek w Suszcu

Zakończył się  IX Powiatowy Przegląd Jasełek organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu, w którym prezentowały się gimnazja, szkoły podstawowe oraz przedszkola.

W Przeglądzie wystąpili również nasi uczniowie ze swoim świątecznym koncertem. Zaprezentowali się przede wszystkim  muzykalni czwartoklasiści z bogatym repertuarem kolęd. Wystąpili też drugoklasiści grający na fletach oraz na dzwoneczkach pastorałkę „Gore gwiazda”. Pięknymi głosami popisały się solistki:  Julka Skamarajtys,  Julka Biela,  Asia Duńka, a w szczególności Patrycja Sołtys, której talent wzbudził zainteresowanie i uwagę wśród publiczności i jury. Na skrzypcach zagrali: Mikołaj Poloczek oraz Iga Kania. Na saksofonie zagrała: Kasia Nowak.

Oprawę muzyczną przygotowali: Karina Głowacka- Bieszczad oraz Bartłomiej Beck. Drugoklasistów muzycznie „wyedukowały”: Anna Granatyr-Spychała oraz Beata Goleń-Świgoń. Nad ogólną oprawą artystyczną czuwała Elżbieta Sobiech.

PROGRAM, KTÓRY ZAPREZENTOWALI NASI UCZNIOWIE, ZAJĄŁ III MIEJSCE W KATEGORII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH.

WYRÓŻNIENIE INDYWIDUALNE OTRZYMAŁA SOLISTKA PATRYCJA SOŁTYS.

GRATULUJEMY!