Niech żyje bal

Dnia 16 stycznia 2012 r w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy, w którym wzięły udział wszystkie dzieci naszej placówki.

Uczestnicząc w balu zaprezentowały się w pięknych strojach, w których można było zauważyć ogromne zaangażowanie rodziców między innymi księżniczek, bohaterów bajek, klaunów, piratów jak i zwierząt leśnych. Część muzyczna odbyła się w najlepszej oprawie zaprezentowana przez DJ-ja, wraz z panią wodzirej dla której kontakt z dziećmi był samą przyjemnością, co można było zauważyć na twarzach dzieci. Przy znanych piosenkach dzieci bawiły się, dając upust swoim możliwościom i umiejętnościom tanecznych, jednocześnie też uczestniczyły w zabawach i konkursach zorganizowanych przez wodzirejów.

Podczas balu wykonano pamiątkowe zdjęcia dzieci oraz został zorganizowany słodki poczęstunek dla naszych milusińskich.

Alina Górka