Zawody gminne w tenisie stołowym

27.01.2012 r. nasza szkoła była organizatorem gminnych zawodów w tenisie stołowym. W zawodach uczestniczyły 3 drużyny dziewcząt i 7 drużyn chłopców.

+W kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zajęła nasza drużyna w składzie : Ryguła Magdalena, Skrzypczyk Klaudia i Paliczka Nicolla. II miejsce zajęła drużyna z SP8 z Rudołtowic a III – drużyna z SP11 z Poręby. We współzawodnictwie indywidualnym Ryguła Magdalena zajęła I miejsce a Skrzypczyk Klaudia III miejsce.

Wśród chłopców I miejsce zajął zespół z SP 12 ze Studzionki przed zespołem z SP 9 z Łąki i zespołem z SP 10 w Piasku. W skład naszego zespołu wchodzili: Ryguła Mateusz, Ryba Michał i Bratek Paweł.

Dziewczęta awansowały na zawody powiatowe, które odbędą się w naszej szkole 17 lutego 2012r.

Gratulujemy wysokich wyników i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach