KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

Jak co roku przed świętami Bożego Narodzenia zorganizowany został w naszej szkole kiermasz świąteczny. Można było na nim zakupić pierniki, stroiki, bombki, choinki i inne dekoracje bożonarodzeniowe. W przygotowania włączyła się cała społeczność szkolna. Uczniowie podczas lekcji techniki, zajęć z wychowawcami oraz spotkania członków Szkolnej Rady Uczniowskiej starannie tworzyli ozdoby i pierniki. Nauczyciele także włączyli się w organizację kiermaszu poprzez przekazanie słodkości. Uczennice klasy 7a i 7b należące do Szkolnego Koła Wolontariatu odpowiadały za obsługę stoiska. W trakcie dwóch dni kiermaszu zebrano kwotę 1950, 50 zł, która zostanie przekazana na zagospodarowanie przestrzeni korytarza szkolnego – zakup kanap.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom, nauczycielom i paniom z obsługi.