Sukces w eTwinningu

skanowanie0001

29  – 30 maja odbyła się w Warszawie  uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie „Nasz projekt e Twinning 2015”. Projekt Pani Beaty Skrzypiec „24 zadania na czas oczekiwania” znalazł się wśród laureatów, otrzymał wyróżnienie.

Gratulacje dla Pani Beaty i jej uczniów!

Jak przebiegał nagrodzony projekt możecie zobaczyć tutaj

gala2015-42O gali możecie przeczytać tutaj.

Zostałam wyróżniona także uczestniczeniem w gali spotkałam wielu twórczych i wspaniałych nauczycieli, z którymi wymieniałyśmy się doświadczeniami w czasie uroczystości oraz w Parku Łazienkowskim. klik

Pasowanie na czytelnika w Ib

W zeszłym tygodniu uczniowie klasy I b stali się oficjalnymi czytelnikami naszej szkolnej biblioteki. Wzięli udział w Pasowaniu na czytelnika. Ślubowali kochać książki, krzywdy im nie robić oraz korzystać z ich rad i wskazówek, a obowiązki czytelnika traktować z powagą.

Pani Magda  przekazała nam wspaniałą nowinę, że tytuł najlepszego czytelnika klas pierwszych otrzymała Zuzia Ficek. Jest to wspaniały początek czytelnictwa w naszej klasie.

Gratulujemy Ci Zuziu!

Dziękujemy Pani Madzi z biblioteki za wpisanie nas w poczet czytelników naszej szkoły.

XI Piknik Rodzinny

Już po raz XI spotkaliśmy się na Pikniku Rodzinnym, który wpisał się na stałe w tradycje naszej szkoły. W programie znalazły się przepiękne i wzruszające występy przedszkolaków, a także równie utalentowanych uczniów w  recytacjach, grach na instrumentach, tańcach i  i śpiewie. Były zabawy i konkurencje sportowe na wesoło, w których mogły uczestniczyć dzieci ze swoimi rodzicami. Odbyła się loteria fantowa. Można było wypić kawę, zjeść lody, pyszne ciastko oraz kiełbaskę, pizzę czy grochówkę.

Dziękujemy rodzicom za upieczenie ciast oraz za fanty na naszą loterię. Ogromne podziękowania dla Rady Rodziców przede wszystkim za zorganizowanie drugiej części zabawy, za poświęcony czas i wysiłek dla naszego wspólnego dobra i wspólnej zabawy.