Koncert dla Hospicjum

W niedzielę 13 października o godzinie 17tej w Pszczyńskim Centrum Kultury odbędzie się coroczny koncert z okazji Światowego Dnia Hospicjów i Opieki Paliatywnej. W tym roku podobnie jak w poprzednim wystąpią na rzecz Hospicjum między innymi pszczyńscy nauczyciele.

Królewna śnieżka

Podczas koncertu rozdane zostaną również nagrody za wykonanie najpiękniejszych plakatów w ramach konkursu plastycznego skierowanego do dzieci i młodzieży przedszkoli i szkół na temat „Ja też pomagam Hospicjum”.

Wykonane prace będzie można podziwiać przed i po koncercie obok Sali widowiskowej, a później w holu Urzędu Miejskiego w Pszczynie w mediach i na stronach internetowych.

Na niedzielne popołudnie przygotowano również sporo słodkich niespodzianek

Serdecznie zapraszamy!

Wolontariusze Hospicjum Św. Ojca Pio w Pszczynie