Kolejna zbiórka surowców wtórnych za nami

makulaturaSerdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w zbiórce makulatury i puszek. Tym razem udało się zebrać 1390kg makulatury i 18,5kg puszek. Wszystkie pieniądze uzyskane ze zbiórki surowców przeznaczane są na zakup pomocy naukowych oraz nagród w konkursach szkolnych. Ostatnio zakupione zostały nowe atlasy do przyrody.

Szczególnie chcielibyśmy podziękować panu Grzegorzowi Wanotowi oraz panu Januszowi Kani za pomoc w przeprowadzeniu akcji.

W październikowej zbiórce surowców najwięcej zebrali:

a) zbiórka puszek:

I miejsce Julia Warkocz Ib 640 sztuk

II miejsce Jakub Kasza Ib 200 sztuk

III miejsce Joanna Nosek IIIb i Agnieszka Nosek Va 166 sztuk

b) zbiórka makulatury:

I miejsce Izabela Zemła Vb 400kg

II miejsce Anna i Nicole Duka IVa 139kg

III miejsce Jakub Brychlik IIIa 80kg

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do kolejnej zbiórki w kwietniu 2014 roku.

Jedna myśl nt. „Kolejna zbiórka surowców wtórnych za nami”

  1. Myślę, że to świetny pomysł. Moje dzieci na okrągło w rodzinie męczą wszystkich o puszki. Makulatura zbiera się właściwie sama, przy okazji segregacji śmieci. Kolejny dowód, że wspólnie możemy całkiem sporo. Zauroczona Mama

Możliwość komentowania jest wyłączona.