Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2013/2014

Rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny uroczystą akademią.  Jak co roku, tak i  tym razem drugoklasiści witali pierwszoklasistów. Uczniowie klas drugich pod kierunkiem wychowawczyń: p. Aleksandry Skapczyk oraz p. Agnieszki Tużnik przygotowali program słowno – muzyczny na powitanie nowego roku szkolnego, oprawę muzyczną przygotowała p. Karina Głowacka – Bieszczad. Głos zabrała dyrektor ZSP Jolanta Rudka witając zaproszonych gości, uczniów, pracowników szkoły. Najwięcej emocji mieli dzisiaj  pierwszoklasiści, a ogromne rogi obfitości, jakie przynieśli do szkoły z pewnością osłodziły te chwile.

f1474048_wynik

Edukację w klasach pierwszych  rozpoczęło 48 uczniów w tym 26 dziewczynek oraz 22 chłopców. Wychowawczyniami klas pierwszych zostały panie: Ewa Janeczek oraz Beata Goleń- Świgoń.

f1647808_wynikf1667520_wynikWięcej zdjęć