„Pocztówka z wakacji”

Projekt edukacyjny pod takim właśnie tytułem był realizowany w klasie IIIb. Jego realizacja rozpoczęła się już w czasie wakacji. Uczniowie mieli za zadanie przesłać na adres szkoły pocztówkę z wakacyjnymi pozdrowieniami. We wrześniu otrzymali kolejne zadanie. Do wylosowanej pocztówki mieli wykonać pracę, która opowiada o miejscu (miejscowości) na pocztówce. Więcej projekcie przeczytacie tutaj.

IMG_7979_wynik

Jedna myśl nt. „„Pocztówka z wakacji””

  1. Dzieci pokazały również różnorodność pomysłów, indywidualne podejście do tematów. Każde z nich miało inny pomysł na wykonanie zadania. Myślę jednak, że równie ważny jest fakt że zarówno dzieci jak i ja jako dorosły nauczyłam się, że nie trzeba wyjeżdżać strasznie daleko i planować nie wiadomo czego. W naszym otoczeniu wcale nie tak dalekim mogą znaleźć się miejsca, których nie widzieliśmy a są warte obejrzenia. Myślę że to dobra lekcja dla nas dorosłych. Zauroczona mama

Możliwość komentowania jest wyłączona.