Runda jesienna czwartków lekkoatletycznych rozpoczęta!

12 września 2013 r. rozpoczęła się runda jesienna czwartków lekkoatletycznych. Nasi uczniowie stawili się bardzo licznie: było aż 35 zawodników z klas IV-VI.

Najlepsze wyniki osiągnęli:

• Julia Malcher – I miejsce w skoku w dal i II miejsce w biegu na 60 m;
  • Bernadeta Spyra – I miejsce w rzucie piłeczką palantową;
  • Karolina Śleziona –  II miejsce w skoku w dal;
  • Kolarczyk Marta – III miejsce w biegu na 300 m.;
  • Kamil Miłoś – I miejsce w rzucie piłeczka palantową i II m. w biegu na 1000.

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Kontrakty grupowe

„Chcemy w zgodzie żyć i współdziałać w grupie rówieśniczej…” – takie i inne zasady można przeczytać i zobaczyć na Kontraktach Grupowych. Każda grupa przedszkolna na zajęciach  wspólnie z panią przygotowały, omówiły i wprowadziły w życie ważne umowy. Dzięki takim Kontraktom dzieci wiedzą, jak należy się zachowywać i jakie zasady obowiązują nie tylko w przedszkolu, ale także na co dzień. Swoją zgodę wyraziły w różnorodny sposób: poprzez odrysowanie dłoni, zrobienie pieczątki z dłoni, paluszków, próbując własnoręcznie się podpisać lub skorzystać z pomocy nauczyciela.