Najmłodsi piłkarze

Oto nasi najmłodsi piłkarze. Uczęszczają regularnie na treningi szkółki piłkarskiej MKS Iskra Pszczyna. Właśnie zakończyli kolejny sezon piłkarski. Otrzymali złote medale i koszulki. Są dumni ze swoich sukcesów. Pierwszoklasiści z piłkarską pasją, którą dzielą się z  kolegami z klasy. Są to: Mikołaj Dętkoś, Kewin Kost, Kacper Kozik, Patryk Michulec, Paweł Psik oraz nieobecny na zdjęciu Maksymilian Malcharek.

Spartakiada 2012

12 czerwca 2012 r. odbyła się Pszczyńska Spartakiada Młodzieży, w której wzięło udział 23 uczniów z klas IV-VI. W poszczególnych konkurencjach lekkoatletycznych startowali najlepsi sportowcy ze szkoły.

Uczniowie z kl. IV, biegający w sztafecie wahadłowej awansowali do finału i ukończyli ten bieg na 6 miejscu. W skład sztafety wchodzili: Monika Goldman, Aleksandra Paliczka, Julia Malcher, Karolina Śleziona, Joanna Stecko, Patryk Tatarczuch, Patryk Kopeć, Paweł Bratek, Mateusz Ryguła i Lucjan Łakota.

W pozostałych konkurencjach szkołę reprezentowali najlepsi zawodnicy ze szkoły: Czytaj dalej Spartakiada 2012