Mistrzowie skakanki z klasy I a

Uczniowie klasy I a cały rok trenowali skakanie na skakance i doskonalili tę umiejętność. Również podczas edukacji zdalnej ćwiczyli wytrwale. W maju został przeprowadzony konkurs, w którym uczniowie mogli wykazać się swoimi umiejętnościami.  W konkursie „Mistrz skakanki” zwyciężyły: Julia Ryt (I miejsce) , Judyta Pastuszka (II miejsce) oraz Marlena Loranty (III miejsce). Przyznano też sześć wyróżnień. Otrzymali je Jakub Kubacki, Jagoda Krakowska, Karol Czernecki, Pola Staszewska, Cecylka Janosz oraz Olaf Urbańczyk. Zwycięzcom gratulujemy!

Akcja ekologiczna

„Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”

Drodzy Rodzice

Nasza placówka organizuje zbiórkę zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego.

Oddając elektrośmieci chcemy podnosić świadomość ekologiczną wśród dzieci i młodzieży oraz umiejętność prawidłowego gospodarowania odpadami.

Kwota, którą uda się uzyskać za zużyty sprzęt zostanie przekazana na konto zbiórki dla Filipka Cholewy.

Zbiórka odbędzie się w dniach: 14-15 czerwca.

Sprzęt można składać na scenie obok biblioteki. Ciężki sprzęt pod sceną, lżejszy na scenie.

Wywóz zgromadzonych elektrośmieci odbędzie się 15 czerwca w godzinach popołudniowych.

Prosimy o wsparcie naszej akcji !!!