KIERMASZ SŁODKOŚCI

We wtorek Szkolna Rada Uczniowska wraz z chętnymi uczniami klas IV-VIII zorganizowała kiermasz słodkości.

Część zebranych środków zostanie wykorzystana na zagospodarowanie przestrzeni podwórka pomiędzy szkołą a przedszkolem. Kwotę w wysokości 1000 zł szkoła przekazała na Filipka Cholewę cierpiącego na rdzeniowy zanik mięśni.

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim uczniom, którzy włączyli się w organizację kiermaszu. W szczególności podziękowania należą się tym, którzy przygotowali słodkości oraz uczennicom i uczniom klas 8 za sprzedaż wypieków i obsługę maszyn do popcornu i waty cukrowej.

Opiekun SRU, Marta Kiecok