Podziękowania dla uczniów i nauczycieliod Pani Ewy Pali

Kochani,  jako, że wakacje tuż-tuż chciałabym bardzo serdecznie podziękować za współpracę uczniom i nauczycielom z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piasku. Mieliśmy możliwość spotykania się na lekcjach bibliotecznych, zajęciach artystycznych, realizowaliśmy projekty czytelnicze oraz spotykaliśmy się w czasie zdalnego nauczania.
Biblioteka to nie tylko zbiór książek ale również gry planszowe, komputery i wolny czas dla Użytkowników. Sporo dzieci i młodzieży wcieliło się w rolę bibliotecznych elfów. W czasie mijającego roku szkolnego aż 30 młodych osób zaglądało w biblioteczne progi aby pomóc w kodowaniu książek, porządkowaniu Kącika gier i innych pracach bibliotecznych.
BARDZO DZIĘKUJĘ!

Ewa Pala
Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Pszczynie
Filia Piasek,

Drodzy Czytelnicy (1)-1